5 речей, які ви ніколи не думав, що ви могли зробити з плакатами

Думаєте, ви знаєте все, що потрібно знати про друк плакатів? Ви можете знати про правильне кольору, добре розмірів і найбільш ефективних матеріалів папери.

Тим не менш, є кілька ефектів, які тільки трохи з області регулярних друк плакату. У цій статті я дам вам п’ять речей, які ви ніколи не думав, що ви могли зробити зі своєю кольорових плакатів. Сподіваємося, що це може дати вам багато нових ідей про те, як управляти своєю конструкцією плаката в майбутньому.

1. Додавання мерехтить і блищить – Ви коли-небудь чули про кольорових плакатів мерехтять або блиск? Ну вони не те звичайних видів, але є ті, кольорові плакати, які володіють цією функцією. Це можливо тому, що їх друковані фарби, або він може бути вбудованим в особливості паперового матеріалу. Якою б не була техніка, додавання мерехтливі або блискучих елементів дійсно може додати чарівний елемент в дизайні. Це дійсно чудова особливість, що більшість людей не знають, може бути зроблено. Ви можете спробувати цю функцію для Ваших оголошень більш святково особливо в період свят.

2. Додавання ефектів і 3D голограми – Тепер ви, можливо, бачили 3D-ефекти або голографічні ефекти в багато наклейок та інших типів малих друкованих матеріалів. Ви повинні знати, що ви можете також розмістити цікаві особливості ж на кольоровий плакат. Хоча це може бути дорогий вид друк проекту, розміщення 3D-ефектами і голограм може реально змінити дизайн абсолютно унікальним і незабутнім. Це те, що дійсно може продати ідею, якщо ви можете реалізувати це добре. Ви повинні перевірити це, якщо ви хочете спробувати щось дике.

3. Додавання або зробити отвори різної форми – Хто сказав, що плакати мають бути формі прямокутника. Деякі люди можуть насправді зациклюватися стандартних розмірів прямокутника. Тим не менше, те, що ви можете не знати, що ви можете зробити різні форми крім звичайного прямокутника. Ви можете налаштувати сайт у будь-якій формі вам подобається.

У самому справі, ви можете покласти в отвори і вирізати багато різних форм, щоб вони виглядали досить цікаво. Просто запитайте вашого сайт принтер, якщо вони можуть зробити це. Вони повинні бути в змозі дати вам цитату для друку, які можуть бути трохи дорожче, але насправді унікальний і оригінальний у багато способів.

4. Додавання оптичних ілюзій – Ви бачили ці спеціальні оптичні ілюзії, що є деякі загадки? Це може бути зображення приховано в каракулі, або текст і зображення, які мають зовсім інше значення, якщо дивитися певним чином. Багато спеціальних друкованих оптичні ілюзії можуть додати до вигідних дизайном. Якщо ви хочете, щоб спантеличити і зацікавити умах читачів, ви можете спробувати цю техніку, а також.

5. Додавання аромати – І, нарешті, якщо у нас є запашні документи і папки, чому б не плакати ароматом квітів? Існує деяке збереження даних в пам’яті, що беруть участь в пахне так само як спостереження. Додавання правильний вид запаху в оголошеннях може дійсно зробити це досить помітним і незабутнім. Так що, якщо це взагалі можливо, ви повинні спробувати додати деякі аромати до статті сайт, щоб зробити його цілком пам’ятний для деяких людей. Це тонке, але вона працює.

Тому, якщо ви тільки що з ідей для рекламної поліграфії сайт, ви повинні спробувати ідей згадується. Це може виявитися дуже цікавим.