5 помилок, щоб уникнути у відпустці маркетингу листівку

Це ніколи не надто рано, щоб почати думати про маркетинг на свята. Незалежно від того, якщо це Різдво або 4-го липня, свята відмінний час, щоб дістатися до споживачів. Свято листівки є легкою, недорогий інструмент прямого пошти, які можуть збільшити ваші продажі протягом сезону. Використання рекламних листівках означає, що ваша пропозиція є у відкриту для клієнтів, щоб взяти швидкий погляд.

Переконайтеся, що ваші листівки друк стоїть часу і зусиль, уникаючи наступні п’ять помилок:

1. Очікування занадто пізно для свята маркетинг може бути дорогої помилкою. Багато споживачів почати покупки свята місяці заздалегідь, особливо якщо свято Різдва. Крім того, ваші листівки Не загрузнути в іншу частину відпустки розсилок.

2. Не просто відправити одну хвилю. Перевага починаючи з раннього те, що ви можете скористатися додатковим часом і відправити ваші листівки у кілька хвиль, цінний метод маркетингу, який робить ваш бізнес незабутнім для споживачів.

3. Компанія, яка не забезпечує інтернет-магазини серйозно знижує її конкурентоспроможність. Тому багато покупців свята потрібно зручність покупки, закупівлі, доставки та подарунки все з дому, щоб заощадити час, а також, щоб уникнути натовпу. Переконайтеся, що ваші листівки нагадати споживачам, щоб відвідати ваш сайт.

4. Листівку, що не подвоїти, як купон на знижку не так ефективна в стимулюванні споживачів до вашого магазину. Знижка 20% або $ 10 може переконати тих, неохоче або скромним покупцям, що ви можете просто те, що варто цю пропозицію.

5. Не забувайте про мільярди доларів, витрачені на після-святкові продажі. Підготуйте листівку розсилки, який спеціально орієнтована тих клієнтів, які чекають знижки. Будьте впевнені, щоб відправити його до свята, так що покупці можуть думати про отримання в магазини перед вашими продажів турнір закінчений.

Листівки до свят є одним маркетинговим інструментом, який ваша компанія повинна скористатися, якщо ви ще не зробили. Розміщення назву Вашої компанії перед клієнтами могли б тільки нагадати їм, що ви пропонуєте кілька подарунків, які був би ідеальним для щось спеціальне.