як почати кампанію соціальної відповідальності для просування вашого бренду

Отже, хто надихнув Вашої компанії приєднатися до зеленому руху – Альберт Гор чи Роберт Редфорд? Або ж національний канал Географічний надихне Вас приєднатися до зеленому руху?

Тим не менш, у багатьох випадках, це просто програма, причиною маркетингу, де компанії беруть участь відстоювати свої марки або ребрендинг фірмового стилю. І багато невеликих місцевих компаній просто слідувати за тими, великі бренди не оцінюючи, скільки компанія може дозволити собі по відношенню до часу, грошей та інших ресурсів. І часто вони навіть не думають двічі, якщо вони можуть встановити будь-які стосунки зі своєю компанією і кампанія причина маркетингу.

Це велика проблема не тільки для невеликих компаній, хто береться за таку ініціативу химерно, але і для великих компаній, які не виконують або стежити за обіцянки, які вони зробили в цілому люди під час запуску кампанії.

Ви можете подумати, чому я використовував слово “обіцянка”, хоча ви не робите нічого подібного для вашої цільової аудиторії.

Подумайте двічі, – щоразу, коли компанія підтримує причину, вони насправді робить обіцянку в своїй ніші (може також включати простих людей, які безпосередньо не включених в проект) для просування вперед кампанії або дотримуватися норм, пов’язаних з причиною. Навіть якщо компанія оголошує їх спектр підтримки, люди достатньо розумні, щоб забути про них і візьме цілісний підхід, щоб пов’язати назву компанії з кампанією.

Це звучить досить цікаво для Вас взяти участь у такій зеленій маркетингової кампанії? Ось кілька порад, які допоможуть вам у процесі оцінки (особливо, якщо ви не можете дозволити собі великі комісійні агентству, щоб зробити ці речі для вас):

1. Зробити деякі попередні дослідження з соціальної відповідальності, пов’язаної з такими кампаніями.
2. Глибоко замислитися, якщо ваша компанія є фінансово готові підтримати такі плани.
3. Подумайте про кампанії, яка тісно пов’язана з вашим доменом бізнесу чи моделлю.
4. Подумайте про зміни ви повинні підтримувати і слідувати у своїй власній організації, якщо ви хочете запустити такий кампанії.
5. попросити вашої організації – як ваша цільова аудиторія може співвіднести себе і вашу компанію з причиною, що ваш заохочення. При необхідності поговорити з вашої цільової аудиторії і витратити трохи грошей на опитування, щоб з’ясувати, що дійсно Залучення цільової аудиторії з вашим планом.
6. Думати про те, чи режими, які ви можете використовувати, щоб донести інформацію з цільовою аудиторією. Наприклад двічі подумати, як можна легко досягти цільової аудиторії в найбільш економічно ефективним способом?
7. Тепер, коли ви будете готові, спробуйте створити невелику групу і почати працювати над проектом.
8. Виміряти результат протягом періоду часу і вести з аналогічні кампанії, якщо вона є задовільним.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам.