референтів і назва екзаменаторів потрібно help_

Навіть зараз, коли Конгрес приходить на допомогу Уолл-стріт і іпотечної галузі, незалежні референтів та експертів титул борються, щоб знайти більше клієнтів в постійно скорочується ринку. Звичайно, як тільки кредитні ринки знову відкриваються, будуть мільйони кваліфікованих домовласників хочуть, щоб отримати рефінансування, тим більше що ставки залишаються низькими. Крім того, незважаючи на всі зусилля уряду буде бум на ринку викупу протягом наступних 2 років. Хтось повинен зробити це звання роботи. Ви хочете його?

Я знаю, що робити … Я втомився дивитися на мою гучність 50 або більше відсотків щомісяця. Я знаю, що зараз саме час, щоб знайти нових клієнтів … безпечний клієнтів, які будуть замовляти, що назва роботи. Незалежно від того, яким непривабливим це, що я повинен зробити, що покликанням. Де я міг би назвати нові компанії і отримати нових замовлень в той же день, тепер я повинен зателефонувати нових потенційних клієнтів кілька разів … але чи варто це – так. І якщо ви не збираєтеся отримати з цієї галузі, вам доведеться робити це занадто.

Якщо ви втратили будь-який з ваших клієнтів, ви повинні будете знайти нові, щоб доповнити цей втрачений об’єм. Будьте готові зробити дзвінки, а також інвестувати в ваш бізнес, і час, і гроші. Знайти безкоштовні послуги там … але очікування телефонних дзвінків не буде працювати. Вам потрібно буде телефонувати клієнти … Але думати про це … $ 2 в місяць і 100 дзвінків – якщо це приносить вам тільки один новий клієнт і рефінансування 40 пошуків в місяць … не ви зробили інвестиції назад, по крайней не менше 1000 відсотків?

Почніть прямо зараз … робота буде підібрати і потрібно поставити себе в положення, щоб отримати замовлення від ваших клієнтів.