підлога скрубер

Поломоічная забезпечують економічно ефективне та ефективне рішення для очищення різних needs.There був час, коли миття підлоги потрібна велика кількість води, мило і сильною спиною. Єдиний спосіб дійсно скраб ефективно поверсі був опуститися на карачки і повільно працюють по всій підлозі. На щастя, підлога скрубер був винайдений і було потрібно багато праці з процесу. В якості інструменту, який використовується щодня в усіх видах громадських будівель, підлога скрубер це відмінний спосіб, щоб піклуватися про необхідну роботу в частку часу, який буде потрібно, щоб зробити роботу вручну. Ось кілька прикладів різних типів Поломоічная і як вони працюють.

Автоматизована скрубери підлоги з’явилися в середині 20-го століття. З основною дизайном, який був свого роду поштовхом газонокосарки, ці ранні моделі поверсі скрубер містив добре водою з милом і літаки, які могли шприц очищення суміш на підлогу. Набір обертовими щітками працював миючих засобів в підлогу облицювання, ефективно підйому бруду і очищення підлог чистою.

Оскільки сучасні скрубер поверсі як правило, залишають менше води за сухою і робити вручну поверхів, підлога скрубер поліпшили процес у двох напрямках. По-перше, не було ніяких стає на руки і коліна, щоб зробити підлогу, і робота могла бути зроблена в набагато менше часу. По-друге, підлога сохне швидше, це означає рух може відновитися в більш короткий період часу.

Оскільки використання Поломоічная розширений з корпоративних будівель шкіл і муніципальних будівель, почали з’являтися деякі варіації на тему. Для того щоб отримати найвищу ступінь блиску від лінолеуму та аналогічні покриття для підлоги, автоматизована буфера поверсі виникла. Поверх буфери часто використовується обертовий щітки, як у підлогу скрубер, але часто м’якше. Стать мудак б м’яко бафф чистої підлоги в хороший рівень блиску, який зробив область виглядати ще чистіше.

Для мармуру і дерев’яні підлоги, підлоготер був інструмент вибору. Полотери як правило, більше уваги на натуральні матеріали, в результаті чого з блиск і світіння, яке поставляється з чистою поверхнею, яка не була оброблена з агресивними хімікатами.

Протягом багатьох років, лінії розмиті між різними типами підлогомийних. Інновації в дизайні і функціях підлогу скрубер зробили можливим використання однієї машини для майже будь-який тип підлогового покриття, з цементу з натурального дерева до синтетичних плитка. В останні роки, менші моделі, призначені для домашнього використання приєдналися ринку, що дозволяє особам, щоб вичистити, позитивний ефект, і блиск внутрішнього поверхів з тим же рівнем знань офіційно встановив тільки з професійними екіпажами очищення. Лі ідея полягає в очищенні брудної підлоги або виявити природний блиск матеріалу, гарна якість скрубер поверсі буде робити цю роботу добре.