пряма поштова розсилка об’єктів охорони здоров’я – нова ідея на старому продукті

Медичні офіси, медичні установи і будь-якого бізнесу в галузі охорони здоров’я повинні знати, що реклама є важливою частиною розробки їх пацієнт / клієнтської бази. Люди стають все більш обізнані про можливість вибору для них, і вони, вибираючи, де вони отримують рутинної медичної допомоги. Ви, незалежно від рівня медичної допомоги ви надаєте, повинні конкурувати з усім іншим людям у своїй галузі. Хіба не має сенс докласти деяких зусиль до рекламної кампанії?

нова опція

Історично склалося так, прямих кампаній поштою були досить успішними для галузі охорони здоров’я. Послуги, як правило, відправити поштою барвисті листівки папір або листівки, які пояснюють свої послуги і де вони розташовані. Як я вже сказав, вони працюють – але є більш ефективний спосіб отримати вигоду з цього факту і отримати більше від вашого прямого долара рекламної пошти. Замість доставки нормального листівку папери, власники бізнесу зрозуміли, що відправивши листівку з привабливим стилем холодильник магніт приєднаний, являє собою кращу альтернативу.

чому?

Причина лежить на внутрішній вартості магніту. Стара паперова продукція щойно. Папір. Папери листівку часто кинув у сміттєвий кошик кілька хвилин після одержувач бачить. “Ох … просто ще один рекламу”, вони говорять, як вони кидають його в сміттєву корзину. Магніт, з іншого боку, щось інше, що приваблює їх очей. Вони очистити його від листівки та побачити якість магніту. Вони вагаючись, щоб кинути, що хороша халява вони отримали, таким чином, вони поклали його на холодильник. Це зручний пункт. Вони знають, що вони можуть його використовувати.

наступний

Як тільки магніт знаходить свій шлях до холодильника, або корпус комп’ютера або кабінету в офісі, вони бачать це на регулярній основі. Реклама професіонали знають, що він приймає низку впливу рекламного джерела, перш ніж люди увійти інформацію в своєму розумі. Бачачи магніту щодня дати їм більш ніж достатньо переглядах медичної інформації об’єктів, тому, коли вони потрібні ці послуги, вони будуть дзвонити або йти в місце. Це просто.