позитивний відгук є більш цінним, ніж платної реклами

Оголошення змусити нас сидіти і взяти до відома продуктів і послуг. Вони змушують нас в курсі різних варіантів, доступних на ринку. Але наскільки ми довіряємо рекламі? Ми знаємо, що вони упереджено зрештою. Це не дивно, що деякі люди знаходять оголошення дратує і інвазивні.

Ще один факт, з рекламою в тому, що його ефективність заснована на засоби масової інформації використали. Наприклад, користувачеві рекламу на користувальницький веб-сайти не залучити людей, що багато. На основі опитування, проведеного Research International Communications, більше 80% оголошень відкликання телебаченні в той час це було тільки близько 28% користувальницький веб-сайті. З іншого боку, онлайн-відгуки клієнтів роблять свою роботу дуже добре. З усіх споживачів розглядаються Eloitte & Touche USA Споживчі товари групи в їх дослідженні, 62% прочитати відгуки. З них більше 80% вказали, що позитивні відгуки клієнтів було безпосередній вплив на рішення про покупку.

Відгуки можуть вийти за межі, коли справа доходить до перерахування ваших товарів чи послуг в місцевих бізнес-довідника. Вони надають допомогу в пошуковій оптимізації. Тепер ви знаєте, що відгуки покупців важкодоступних районах, що оголошення не йдуть.

Відгуки не повторюються, як реклама. У вас є можливість читання відгуків у той час як реклама в значній мірі штовхнув в обличчя кожен день. Споживчі огляди дати більше інформації. Вони написані в практичному ключі, тому в основному вони говорять мовою споживача. Вони не намагаються справити враження кожну фразу. Як правило, позитивний відгук буде чесним і не перебільшую, якщо вона не була написана людиною з прихованими мотивами (як хтось, пов’язаних з бізнесом власника!). Всі вони складають в тому, що позитивний відгук є більш ефективним для бізнесу, ніж реклама.

Будь-який бізнес повинен думати про співвідношення витрат і вигод. Якщо ви вважаєте, відгуки та реклами, немає великої різниці, тому що хоча оголошення створені і ефективно, відгуки теж довели свою ефективність, і вони абсолютно безкоштовні.

Це відгуки покупців, що збережуть день для більшості з нас. Подумайте про це. Скільки разів ви знайшли себе пошуком з відгуків, що мобільний телефон у вас є свій погляд на? Невже ви очікуєте, оголошення з’являлося, так що ви можете отримати детальну інформацію вам потрібно? Напевно, ні! Реклама може поступитися відгуками клієнтів і в майбутньому телебачення верхньої комп’ютерів.