отримати ваші перспективи для відкриття папки

Коли ви продати свій бізнес і помістити все в папку або конверт, ви завжди повинні розглянути ваші маркетингові комплект кинув у сміттєвий кошик. Якщо ви не в змозі представити себе і свою компанію дуже добре з вашої папки презентацію, ви могли б також прийняти той факт, що ваші зусилля будуть завжди йдуть в сміттєву корзину в будь-який час.

Ваші перспективи взяти тільки один погляд, і вони вирішать, чи слід відкрити свій презентаційні папки чи ні. Ваша застав тоді є шанс читаються, якщо ви надасте ваші цільові клієнти з печаткою презентації папку, яка привертає увагу і робить їх хочуть подивитися, що всередині.

Ось кілька ідей, які можна застосувати до друку папки презентацію, щоб зробити їх чарівними для вашої цільової аудиторії:

1-Хоча ви могли б використовувати стандартні папки розмір, привернути увагу, а не з кольором і сміливих проектів. Чи не бути обмежений з використанням білого або кремового для вашої папки презентації. Сплеск їх з різними відтінками і залучити свою цільову аудиторію з блискучими відтінками.

2-Якщо ви втомилися від звичайних розмірів і форми, чому б не вдарити цікавість ваших цільових клієнтів, створивши папки в непарних розмірах і формах. Використовуйте набагато велику папку або навіть піти на унікальної форми папці. Просто майте на увазі, щоб використовувати форму і розмір відповідно до ваших потреб.

3-Зробіть свою презентацію папки друк. Покладіть назву вашої цільової клієнта прямо на фронт. Ще один крок вперед і від руки ім’я вашого потенційного клієнта.

4-Put характеру в папках насправді включення символів у вашому дизайні. Використовуйте персонаж мультфільму або анімації. Навіть включити свій власний талісман, якщо у вас є. Потім покласти ім’я вашого цільового клієнта в заголовку.

5 Використовуйте ‘тизер’, яка змушує вашу цільову аудиторію, щоб зупинитися і подивитися на ваші маркетингові матеріали. Ставити провокаційні запитання, надали факти або статистику, використовувати клепки картину, або використовувати невеликий пристрій чи механізм, щоб привернути увагу. Справа в тому, щоб переконатися, що ваші цільові клієнти настільки цікаво, що вони хотіли б, щоб відкрити папку.

6-бути простою. Відправка презентації папку, яка не має нічого написані на фронт. Зробіть все, крім порожніх ваш логотип, де ваші цільові клієнти побачать його відразу ж. Дослідження показали, що навіть тільки логотип, компанії можуть збільшити відгук від своїх одержувачів. Залишивши всі порожні виливає таємниці і інтриги, що ваші клієнти і перспективи будуть змушені відкрити, щоб побачити, що знаходиться всередині.

Ключ до непереборним папок творчість і уяву. Ви можете бути як творчі, як ви хочете бути. Тільки не забудьте перевірити його на ринку, щоб виміряти ваш відповідь.