кафе розмови про смерть загального Реєса

У 60-х і 70-х, я до сих пір пам’ятаю велику колонку один журналіст зокрема. Дійсний Batangueno по крові, він отримав свій велику перерву в кінці Другої світової війни, коли він був в змозі переконати DH Соріано, потім співредактор з Абе Агілар Крус Sunday Times, таблоїд, який передував Daily Times Манілі, щоб дати йому колонки.

Він був оголошений обома його критиків і шанувальників, так, як людина з багатьох частин: журналіст, телеведучий, педагог, громадський лідер, король чайник, і філантроп. Його колонка складалася з коротких фрагментів і пунктів прості, оповідних пропозицій, але сповнений ідей і зазвичай завершилися родзинку. Він був у змозі захопити комплекс в його найбільш простий і сильній формі.

Я кажу про знаменитого Дорою Валенсія (Теодоро Ф. Валенсія) і його колонці, під заголовком «за чашкою кави». Колонка побіг 20 лютого 1945 і продовжував займатися і інтриги, розширення і змінити ландшафт питання на Філіппінах протягом наступних 40 років. Заявивши, правда, він був в змозі змінити і форму державної політики.

Я також пам’ятаю ті роки, коли я був на Філіппінах, коли почала ранкових прогулянок призведе до місцевих кафе міста. Всередині, люди з усіх верств суспільства, були б засадили на дерев’яних стільцях, не надто далеко погляду від магазинів Starbucks сьогодні. Тим не менш, протягом цього часу, люди не будуть заблоковані в своїх ноутбуках і при цьому вони бути виділені своїх плеєрах. Вони будуть брати участь у дискусії і дискурс, і спробувати вирішити проблеми країни і проблеми дня, над своєю чашкою кави.

На цьому тижні, я приєднався до групи з Frontliners Media, і пішли на ранній ранкової перерви на каву в історичне місто філіппінських в Лос-Анджелесі. У нас є одне питання на увазі: що філіппінські американці думають про останні події на Філіппінах, особливо насувається скандал у Філіппінської військової, які призвели до самогубства Генеральний Анджело Рейес, колишній начальник штабу збройних сил?

Ось те, що ми почули над нашою чашці кави:

Ми зв’язалися з Сальвадором Абуель на місцевому Макдоналдс з групою Fil-АСУ. Він поставив під сумнів “Бакит SYA Наг вибачте? (Чому він просив вибачення?), Було це почесно? Sinakripesyo Нія Чон kanyang Бугай (він пожертвував своїм життям). ”

Роберт Церква втрутилася, що дії колишнього головного AFP був ‘Walang Karangalan, Саган Судноплавство galing сийской Нанг PMA в Гарварді (Там немає честі, і це була марна трата, тому що він приїхав з РМА і Гарвард). ”

Ми не знали, що філіппінські американці зацікавлені і відомо, і дуже спостережливі стан справ своєї країни навіть з комфортом бути тут, у Сполучених Штатах.

Ветеран Великої Вітчизняної війни, Rosalino Тамайо відрізнявся від інших, заявивши: «Dapat SA канйа безчесний розряду …» (Що таке відповідне б безчесно розрядів), “безумовно, з урахуванням військових і його системи.

Ми зв’язалися з “Роджер”, який не хотів видавати своє справжнє ім’я, тому що очевидно багато людей знають його. Він заявив, що “Putol на – dapat гінді сийской Наг pakamatay. Сийской анг PAG-ASA Нанг katotohanan (відрізаний короткий – він не повинен був вбити себе, він висловлює надію, істину.) “. Він продовжив, що в кінцевому підсумку, правда, проте, переважатиме ..

Лінда Доромал, який був на шляху на роботу у своїй лікарні скраб рівномірний костюм заявляє, що Рейес повинен був сказати правду. Анабель Cadorna, між приймати дзвінки зі свого мобільного телефону, погодився.

«Марія», який просив, що її справжнє ім’я не буде використовуватися, а також дав ретельний дискурсу, сказавши: «Сумнівна анг ginawa SA pagitan Нанг investigasyon Нанг Senado. Бака травня pumatay SA канйа! Сумнівні річних Rin кунг Бакит сийской AY namatay O pinatay. Dapat intindihin анг buong katotohanan. Бакит biglang-Bigla? (Те, що він зробив, було сумнівне в центрі розслідування Сенату. Він міг бути убитий! Настільки ж сумнівно, чому він помер або він був убитий? Істина повинна бути повністю зрозумілі. Чому це сталося так раптово?) “.

До цього часу у нас був наш заливку нашої кави, сонце вже придумали, але розмова була ще триває. Однак наші стрічки були на межі на нашому відеокамеру. У цьому холодному і чіткими вранці в Лос-Анджелесі, пульсі того, що люди думають, що у зв’язку з трагічною кончиною Генерального Рейес перегукується далі, як ми закінчили наш останній ковток.

Якщо ви хочете, щоб подивитися повне відео бесіди, будь ласка, перейдіть на www.balita.com. Обмін ідеями все ще може трапитися і донині … за чашкою кави.