готелі Амстердама, бездоганне обслуговування на тюльпан, AOS землі

Амстердам відомий як ліберальний місто і толерантний народ. Однак, є заходи, які ви могли б поділитися з сім’єю або парою. Візьміть круїз каналу є воліють діяльності для пар. Подорож на каналах ви по достоїнству оцінять захоплюючий вид на місто. Якщо ви зупиняєтеся в готелях Амстердама все буде легко і ви були б недалеко від Амстердама, AOS пам’яток.

Економічні спосіб досліджувати Амстердам взяти напрокат велосипед. Велосипеди є транспортні засоби, більш популярним в країні. Це рекомендується, щоб найняти замок, тому що крадіжки велосипедів дуже поширені в Голландії. Візьміть свої запобіжні заходи, тому що ви відповідальні за велосипедом. Якщо ви не, АОТ мають фізичний стан їздити на велосипеді по годинах, ви повинні піти в Центральний залізничний вокзал. Тут Ви, Äôll знайти транспорт для будь-якого місця в Нідерландах.

Одне з місць з більш відвідувачів в Амстердамі кафе. Якщо ви не, АОТ знаю, кафе в Амстердамі є традиційними і мати розслаблюючу атмосферу. Ці підприємства можуть продавати юридично деяких видів наркотиків (м’які наркотики, як марихуана). Це одна з причин його популярності. Готелі Амстердама також є популярними.

Тюльпани дуже представництво в Нідерландах. На квітковому ринку, відвідувачі можуть придбати велику різноманітність кольорів. Якщо ви знаходитесь в Амстердамі з коханою людиною, купити квіти було б відмінним подарунком. Ціни варіюються залежно від кольорів і розмірів. Пам’ятайте, романтичний жест завжди добре винагороджені. Амстердам також повно торгових центрів, площі і вуличні ринки, де можна купити різноманітні сувеніри.

Зберегти гроші бронювання номера в готелях Амстердама навіть ви, Äôll заощадити час, тому що готелі Амстердама знаходяться в центрі міста, де розташовані найцікавіші місця міста. Насолоджуйтесь свою відпустку і взяти багато фотографій.