Тягар доказування, відповідальність і обмеження під особистим законом травми

Для того, щоб мати загальне уявлення про Закон про особистий травми, важливо знати різні важливі питання, такі як тягар доведення, види відповідальності та строк позовної давності, які застосовуються в особисту справу травми. Окленд Закон про особистий травми охоплює всі ці питання ретельно.

Тягар доказування: Основний принцип, що лежить особиста справа травми є те, що тягар доказування лежить на заявника або позивача. Тягар доказування доказів, що підтверджують провину обвинуваченого, лежить на жертву. Не тільки недбалості або необережності повинна бути доведена, але і воно має бути показано, що недбалість значно перевищував допустимі норми розуму. Також має бути показано, що травма або страждання було наслідком того, що конкретний акт недбалості або навмисних дій. Окленд Особиста закони травми чітко поставити тягар доказування на позивача в такому випадку.

Субсидіарної відповідальності: у рамках цього принципу законності, людина може бути притягнутий до відповідальності за протиправне діяння іншої особи, хоча особи, яка притягається до відповідальності не зробив нічого, щоб викликати або заохочувати акт, і дати шанс, можливо, навіть намагалися запобігти його виникнення. Як правило, субсидіарну відповідальність встановлюється у разі, коли працівник є правопорушником, а роботодавець отримує також притягнуті до відповідальності за те ж почуття провини у зв’язку з його субсидіарної відповідальності в цьому питанні. Аналогічним чином, якщо особа вчиняє протиправне діяння під впливом алкоголю, яке він споживав у барі, навіть власник бару несе субсидіарну відповідальність за цей акт.

Солідарна відповідальність: У випадку, коли два або більше особи несуть відповідальність за заподіяння шкоди здоров’ю потерпілого, закон в Каліфорнії має кілька відповідальності за межі не-економічний збиток, а не спільної. Де, як для економічного збитку, обвинувачені можуть бути притягнуті до відповідальності солідарно, хоча кожному обвинуваченому доведеться платити економічний збиток тільки пропорційно своєї частки відповідальності в акті.

Строки давності: Відповідно до законів Каліфорнії особистої травми, існує обмеження на часовий проміжок, протягом якого позов має бути поданий у судовому порядку вимагати відшкодування збитків. Якщо жертва не подає позов протягом встановленого періоду часу, він чи вона позбавляється права на файл, який позов або вимагати відшкодування збитків від обвинуваченого. З 2003 року року, термін давності збільшив ліміт подачі позову від одного року до двох років. Таким чином, для будь-яких особистих претензій травми, які виникають після 2003 року є два-річний термін, в якому позов має бути поданий. У той же час, слід розуміти, що втрата доказів відбувається у випадку історія стає старої, тому переважно позов має бути поданий найближчим часом, коли докази по справі досі свіжі.