Koozies – відмінний маркетинговий інструмент

Koozie був виявлений в 1982 році і він зроблений з матеріалу, який використовується для створення гідрокостюми. Це неймовірна тканини або піни пристрій, який, зокрема, навмисне тримати напій або пляшка холодної. Це допоможе вам запобігти температуру напоїв, таких як кава, пиво, прохолодні напої, безалкогольні напої, і т.д. Це також називається Koolie, може охолоджувач, пиво шито, пиво рукава або короткими тримача.

Може охолоджувачі використовуються в якості маркетингового інструменту
Koozie служить відмінним маркетинговим інструментом. Вони допомагають у просуванні конкретного бренду. Логотип організації, яка, як правило, вбудований в може охолоджувач часто служить подвійної мети просування продажів, а також розваги. Багато компаній використовують цей продукт в якості маркетингового інструменту, тому що це не тільки недорогий у виробництві, але його регулярне використання також приносить назви компанії на внутрішньому присутності.

матеріали та тканини
Можна виробляти цей об’єкт з піни, як матеріали, такі як неопрен, поліестер або відкритими порами. Вони приходять в різноманітної форми, дизайну і кольору. Ви можете легко знайти Koozie піну, ковзають по короткими тримач, тримач складаний короткими, і пляшку води короткими тримач на ринку.

Вигоди і переваги
Цей продукт пропонує безліч утиліт. Використовується вона в основному за тримати напої холодними. Він використовується, щоб уникнути мокрими руками, одержуваних при утворенні конденсату на зовнішній стороні банки. Вони навіть управляти температурою напій, який міститься в чашці, пляшки, або може від того, будь-який вид шкідливого впливу на руки. Він може тримати напій прохолодним протягом не менше 40 хвилин. Це в основному надає величезне полегшення для тих людей, які хочуть пити каву до місця роботи або, хто любить пити гарячий шоколад у заходи на відкритому повітрі. Це дуже економічний інструмент для маркетингу певне торгове найменування. Ви навіть можете схвалити бізнес через цей продукт. Вони можуть бути чудовим подарунком у вечірок та урочистих заходів.

проектування Koozie
Багато багато людей залучені в процес проектування може налаштувати охолоджувачі, Huggies, ізольований Kustom може охолоджувач, лантухи, Koozies для вечірок, весільних Kustom короткими тримач, coozies, тримач піна може або може охолоджувач, а також рекламних Kustom може охолоджувач. Сьогодні величезна кількість людей, дизайн Koozies на свята, дні народження, весілля, ювілеїв та інших урочистих подій.

Тепер Koozies дня стали побутові товар. Це корисна річ, що кожна людина повинна володіти.