3 причини для розміщення реклами на USFreeAds

Онлайн рекламних оголошень може бути дуже афективні способи досягнення аудиторії, яка активно цікавиться саме те, що ви пропонуєте. Якщо ви робите Google пошук на термін “онлайн рекламних оголошень” ви будете мати більш 4000000 результатів, що повертаються. Однак, для мене вибір голку з копиці сіна, що легко, коли ви дізналися про USFreeAds.

USFreeAds пропонує 3 рівня членства

* Безкоштовна
* Золото
* Премії

Коли я почав з USFreeAds я підписався на їх “вільними” членства, щоб почати з так що я міг штовхнути шини і перевірити речі. Я б рекомендував ці ж для вас, і ви швидко зрозумієте, чому я переїхав в преміум акаунтів на моїй першій ж можливості.

Вони не тільки …

* Забезпечення зрозумілим інтерфейсом для розміщення вашого оголошення
* Графічний інтерфейс, який дозволяє використовувати до 12 фотографій для розміщення
* URL, які приводять людей на ваш сайт або отримайте це навіть прямо на Ваш філія пропонує

Але USFreeAds також платить вам до 40% за реферала, що виходить за рамки статусу вільного рахунку. І це ще не один раз, а знову і знову, поки ваші напрямки залишається платним членом з USFreeAds. Я називаю це солодко!

З безкоштовною облікового запису дуже обмеженим і може мати тільки 2 оголошень, в будь-який момент часу. Я намагався розміщення бізнесу, пов’язаних оголошень і отримали по електронній пошті, що я не був би в змозі зробити це, поки я не підвищено до платним членом. Враховуючи, що ви можете стати золотим рівнем платним членом всього за $ 10 в рік я кажу, що це коштує.

Зрештою, золоте членство надає вам …

* Можливість запуску 25 оголошень в будь-який момент часу
* Ad поновлення кожен місяць відповідно до побажань
* Можливість розміщувати комерційні оголошення та партнерські

Але навіщо зупинятися на що, коли преміум-аккаунт, що коштує всього $ 9,99 на місяць пропонує вам всі з перерахованих вище варіантів рахунку Gold Plus …

* Необмежена Розміщення реклами можливостей (а не тільки 25 оголошення, як золоті рахунку)
* Автоматизована оновленню оголошень на щомісячній основі
* Ad до 12 фотографій, а не тільки 1 із золотою рахунок
* Створення каталогу продукції для глядачів
* Пріоритетне розміщення над вільними членами і золото
* Мініатюр, в результатах пошуку
* І багато багато іншого

Якщо вам потрібні впливу, що ви працюєте з тим, як він може не має сенсу, щоб заробити гроші, використовуючи те, що я вважаю, це кращий онлайн класифікувати системи Реклама в наявності? У підсумку, рекламу на USFreeAds. Він просто має сенс.