є хорошим трафіку обміну Низька вартість реклами

Визначення: – обмін трафіком є ​​інтернет-сервіс, пропоновані для веб-майстрів для обміну трафіком. Я знаю, ти не-право мудрішими. Дозвольте мені пояснити. Припустимо, у вас є сайт, і ви хочете збільшити кількість відвідувачів (також відомий як трафік,) на ваш сайт. Ви можете вирішити, що ви повинні тримати вашу тактику генерації трафіку низької вартості, так що ви вирішили спробувати трафіку обміну. (TE) після вибору на який TE ти збираєшся використовувати ви реєструєтесь на безкоштовну обліковий запис, протягом яких вам буде запропоновано зареєструвати посилання на сайт ви хочете просувати. Ok. Невже ми добре до цих пір? Круто?

Тепер, коли ви зареєстрували аккаунт і представив свій веб-сайт URL, тепер ви готові, щоб почати процес обміну. Щоб зробити роботу TE ви повинні переглядати сайти інших учасників в програмі TE для того, щоб заробити кредити. Ви заробляєте кредити включити ваш сайт повинен бути видимим для інших членів, які також серфінгу в системі. Це збільшує кількість відвідувачів на всі сайти, які беруть участь.

У випадку, якщо ви все ще не впевнені, як TE генерувати відвідувачів на ваш сайт, подумайте, власників веб-сайтів Відвідайте інші сайти через систему серфінгу TE. Як глядачі всіх веб-сайт власників або операторів, цілком можливо, що деякі з них могли б знайти певні сайти користувача цікаві і таким чином зробити їх до відома на своїх сайтах, посилаючи більше трафіку їх шляху.

Багато TE дозволить вам вибрати, який тип веб-сайтів наведені до вас у той час як серфінг. Якщо ви цікавитесь інформацією про домашнє бізнесі ноу-хау, ви, ймовірно Виберіть заголовок, як робота на дому можливості або поради домашнього бізнесу.

Як правило, обмін трафіку виконання кредитного співвідношення, тобто члени заробити певну суму кредиту для відвідування одного користувача сайту, і кожен кредит переведені на одну перегляд сторінки. Показники можуть мінятися від програми до програми так перед реєстрацією для TE найкраще з’ясувати, що їхнє ставлення. Спробуйте знайти з T.E співвідношенні щонайменше 1-1. Це означало б для кожного сайту ви переглядаєте в системі TE, ви отримуєте 1 кредит якого стажист дасть 1 перегляду сторінки для вашого сайту. TE також обмеження за часом, коли члени переглядають, в межах від 10 до 60 секунд, так що кожен раз при натисканні кнопки йти чи серфінгом, таймер почне зворотний відлік, коли таймер досягає 0 Ви попросять ввести натиснути, щоб продовжувати наступний веб-сайт.

Кращим типів веб-сайтів для відображення на трафік обміну прості однієї сторінки веб-сайтів практично без графіки. Це тому, що всі таймери TE використання деяких може бути швидким, як 10 секунд, так що якщо ваш сайт ‘вщерть забита “з усіма можливими прибамбасами вона збирається зайняти дуже багато часу для завантаження, пам’ятайте, кілька таймерів тільки 10 секунд, якщо ваша сторінка не завантажується до таймер досягає 0, є ймовірність, серфер просто рухатися далі. Привести захоплення сторінок, сплеск сторінок та міні-сайти всі працюють дуже добре на TE, як ці типи сторінок простий прямій і по суті.

Майже всі TE безкоштовно, хоча деякі пропонують додаткові можливості, до платних членам і дати вам можливість купувати товари та послуги. Більшість TE заохочувати членів для створення списку рефералів, це допоможе вам накопичити більше кредитів. Наприклад, коли людина, якій ви ввели (далі), щоб ТІ починає нарощувати кредити, ви, як реферер, заробити невелику частину своїх кредитів в якості нагороди за віднесення їх до системи.

Щоб зробити ваше подорож по Інтернету більш цікавою багатьом TE тепер пропонують різні способи для серфінгу в системі. Деякі дозволяють вам грати в ігри як пасьянс для кредитів. Деякі з них аркадні ігри, інші дозволяють слухати музику в той час як ви працюєте, є багато цікавих варіантом. Деякі TE дозволить вам по електронній пошті особам Ви згадали, через поштову систему в будинку, це корисно, тому що ви можете особисто просувати свою продукцію для людей, які у вас вже є підключення к. Інші функції, включені в деяких TE розміщують оголошення соло, ротації банерів, авто серфінг і сайт статистики. Всі запропонував зробити ваш трафік обміну досвідом більш позитивним і плідним.