як ваш бізнес може найкращим чином використовувати прямий поштової реклами та маркетингу в Майамі

Поштова служба Сполучених Штатів розіслав документ “Шляхи Ваш бізнес може використовувати Direct Mail.” Вона містить цінні поради, які повинні бути прийняті всерйоз бізнесу на всій території Сполучених Штатів, у тому числі підприємств, заснованих на місцевому рівні в Майамі. Поштові послуги дійсно дуже цінний для масової поштової реклами і маркетингу та інших ділових поштових послуг, таких як розсилці каталогів.

Згідно з документом USPS, більше $ 31000000000 доларів витрачаються кожен рік в Сполучених Штатах для безпосереднього маркетингу. Це саме по собі є доказом того, наскільки ефективним прямої поштової реклами і маркетингу, як спосіб досягнення клієнтів. Якщо вона не довела свою ефективність, рачительно підприємства не буде використовувати його. Зрештою, суть будь-якого бізнесу є profitablility.

На відміну від кампанії в ЗМІ, які є більш дорогими і звернутися до найширшої аудиторії, пряма поштова реклама і маркетинг може бути дуже економічним і може орієнтуватися на конкретні задоволенні потреб окремих осіб певних критеріїв, заснованих на кампанію цілей компанії. Таким чином, пряма поштова реклама і маркетингова кампанія стає все більш рентабельним. Так як ці люди були обрані на основі їх потреби в продукт або послугу продається, можливість продажу у витрати на маркетинг набагато вище.

Пряма поштова реклама і маркетинг може бути розширена відповідно до бюджету компанії. Навіть якщо фірма може дозволити собі великих масштабах прямої поштової реклами та маркетингової кампанії, маленька версія шкали може бути вперше запущена для тестування, відстежувати і оцінювати відповіді і, грунтуючись на цьому, прогнозувати доходи від більш масивною кампанії. Це додатково забезпечує рентабельність. Компанія може дуже ефективно виміряти його повернення інвестицій на кожній кампанії.

Якщо бізнес досі немає чіткого уявлення про те, що демографічні Він повинен бути націлений, вона могла б, може засновувати своє першої розсилки на більш загальних критеріїв, таких як місце розташування. Пряма поштова реклама і маркетингова кампанія сама по собі може генерувати кваліфікованих продажу призводить, якщо вона включає в себе функцію відповіді, який заохочує негайної відповіді.

Завдяки прямої поштової реклами і маркетингу, компанія може представити свою продукцію або послуги потенційним клієнтам, встановлення кращих впізнаваність бренду і згадати. Друкованих матеріалів може дати більш повну інформацію про те, що потенційний клієнт може використовувати як основу для ухвалення рішення про покупку. Пряма поштова реклама і маркетингова кампанія може також надати клієнтові кілька варіантів, щоб купити продукти чи послуги зручно. Форма замовлення можуть бути включені в розсилку. Клієнт може відправити назад вигляді негайно. Крім того, пошта може також включати в себе інструкції при купівлі продукту або послуги через Інтернет або по телефону. Це може призвести до миттєвої продажу.

Пряма поштова реклама і маркетинг використовується не тільки для потенційних клієнтів, але і для існуючих клієнтів, а також. Компанії можуть впроваджувати нові продукти або інші існуючі лінії продуктів існуючим клієнтам. Пряма поштова реклама і маркетингова кампанія може також використовуватися, щоб забезпечити місце для зворотного зв’язку та діалогу, з тим, щоб підтримувати і зміцнювати відносини з клієнтами. Постійні клієнти можуть бути винагороджені, будучи в курсі нових продуктів або продажу Товари попереду інших і, можливо, в тому числі на деякі купони на знижки в прямої поштової розсилки.

Звичайно, пряма поштова реклама і маркетингова кампанія може бути використаний, щоб доповнити і навіть збільшити всі інші зусилля реклами і маркетингу компанії.

Навіть самий маленький бізнес може зробити найбільш об’ємних пряма поштова реклама. Якщо Вам потрібна допомога у виконанні послуг, таких як попередній складаються, адресації і попереднього сортування послуг, ви можете розглянути питання про використання послуг поштового будинку. Є пошту будинків пропонують повний комплекс послуг розсилки бізнес в Майамі.