принципи побудови інформаційних бюлетенів

“Багато підприємств ефективно використовувати інформаційні бюлетені, щоб зберегти клієнтів інформацію про Найостанніші новини або спеціальні акції. Окрім зв’язку з клієнтами з метою продажу, інформаційні бюлетені зробити відмінний інструмент громадського відносини, а також. Ви можете дозволити ваші клієнти будуть знати про всі види позитивної подій, починаючи від співробітника ювілеї некомерційним пожертвування в громадських заходах.

Незалежно від вашого бізнесу можуть використовувати для бюлетенів, вважають перегляд основи розсилку дизайну. Девід Огілві було можливо, найбільший фахівець з реклами, коли-небудь жити. Він успішно змішується і збалансоване мистецтва і науки в рекламі. Ogilvy довів свою майстерність в маркетингу, що він володів найбільшої рекламної фірми свого часу, Ogilvy і Mather. Ось те, що Ogilvy, ймовірно, назвати основами розсилку друку:

1. Графіка – перше, що ваші клієнти будуть бачити ті фотографії, які ви використовуєте. Увімкніть блискучий банер або красиві картинки продукту у верхній частині бюлетеня. Це захоплює очей ваших клієнтів, і закликає їх до участі в решті частини бюлетеня.

2. Підписи – включати субтитри з графікою, так як це, як правило, наступне місце ваших клієнтів буде виглядати. Наприклад, якщо у вас є фотографії продукту, включати короткий опис продукту у вигляді напису. Це означає, що якщо клієнт не бачить нічого іншого, вони вже стикалися з вашого останнього продукту.

3. Останні новини – поруч, клієнт читає ваші заголовки і підзаголовки ваших бюлетенів. Це важливо для додання вашим клієнтом короткий огляд змісту статті. Якщо ви пишете про співробітника ювілеї, зробити заголовок відображає характер статті. Це допомагає клієнту вибрати те, що розділи бюлетеня вони хочуть, щоб прочитати більш ретельно. Підзаголовки дати вам можливість дати трохи більше інформації на клієнта, не вимагаючи, щоб прочитати весь вміст.

4. Content \ Copy – нарешті, покупці читати зміст останнього. Не намагайтеся обдурити ваших клієнтів у читати щось, не пов’язаним з малюнка або заголовки. Вони просто не буде. Гірше того, вони можуть втратити довіру, що ваші бюлетені в змозі надати їм інформацію, в якій вони дійсно зацікавлені.