подвійний стикаються відмітні знаки, які вони і як вони зроблені

Термін етикету скорочений варіант слова перекладні картинки. Декалькоманії був декоративні техніки, де художник зображення відбитків і гравіювання, можуть бути передані на кераміку для прикраси кераміки.
Винахід приймаючи художника рендеринга від полотна і друку цих зображень на носій для прикраси керамічних виробів була приписана до Симона Франсуа Ravenet. Симон був з Франції, і він був гравером, які іммігрували до Англії і після прибуття до Англії близько 1750 він удосконалив цю передачу процесу.

Цей процес друку прикраси керамічних виробів було імпортовано в США приблизно в 1865 році. У Сполучених Штатах цей процес увійшло в побут при оздобленні керамічних захоплення середині 1870-х. У Сполучених Штатах слово декалькоманії був скорочений до версії ми використовуємо сьогодні етикету.

Наклейки сьогодні трафаретного друку на пластиковій підкладці проводиться за допомогою клею дотримуватися поверхонь. Пластикових підкладках легіон і деякі з них побутові умови, ми знаємо, як вініл (AKA ПВХ), відкрито Mylar ® або прозорого поліестеру Mylar ® в родову назву.
Є 3 (трьох) типів відмітні знаки, перший відомий як горілиць наклейку (жаргон поліграфічної промисловості) також відомий як одне стикаються наклейці з задньої клей для монтажу за вікном. Другий відомий як обличчям вниз наклейку (жаргон поліграфічної промисловості), також відомий як єдиний етикету стикаються з особою клей для монтажу всередині вікна. Третій вид подвійний стикаються етикету.
Перші 2 (два) Наклейка типи трафаретного друку, виду друку, що в минулому в екстремальних умовах і стійкі до вицвітання на сонці. 1-й є білий вініл або лицьовою стороною вгору етикету може бути використаний у багатьох розташування дотримувався вікна, двері, шафи, ноутбуки, автомобільні бампери. Другий є явним поліестер використовується для виготовлення наклейки з клеєм на обличчі, так що, коли наклейка наноситься на внутрішню сторону вікна зображення або графічного видно із зовнішнього боку вікна.

Третій є подвійний стикаються наклейці дійсно комбінація 2 (два), описаної вище, за допомогою білого вінілу і поліестеру ясно як друковані сьогодні.

До середини 1980-х років не подвійний стикаються відмітні знаки, де друковані використовуючи тільки чистий продукт поліестеру. Подвійний стикаються відмітні знаки цієї епохи були в основному нарощуванням чорнилом на одній стороні ясно поліестеру. Подвійний стикаються Наклейка має два зображення одного, видною крізь клейкою стороні матеріалу і другий образ друк по першій зображення. Якщо етикету потрібно було друкувати з червоним і синім на білому фоні і повідомлення “Хот-доги продаються тут” це повідомлення було друку в дзеркальному відображенні “ereH dloS sgoD простору Н” на ясному поліестеру, як видно через адгезивний зображення . 2-й особою роздрукувати прямо читання з тим же повідомленням “Хот-доги продаються тут” був надрукований на верхній частині повідомлення вже надрукований, але з срібною непрозорі чорнило друкується на дзеркальному відображенні, щоб етикету не буде прозорим. Тому що чорнило не повністю непрозорим срібними чорнилом металевим була надрукована між двома зображеннями, тому, коли наклейка поміщається на вікна, ви не будете в змозі бачити крізь наклейці.

Більшість подвійний стикаються відмітні знаки не друкуються таким чином більше. Чорнила екрану принтери, використовувані були сконструйовані з того, як компонент, який дав фарби певної кількості податливість. У 1979-1980 свинцю була ліквідована як компонент фарби для трафаретного друку за розпорядженням федерального уряду, трафаретний друк фарбами повинна була бути повторно сформульовані без свинцю. Коли екран принтерів, використовуваних нової фарби без свинцю компонент для виробництва двухлобной відмітні знаки, чорнило більше не були пружними, так що чорнило тріщини через багатьох шарів фарби надрукований на верхній частині один з одним.

Таким чином, нова технологія була винайдена і цей новий продукт не був чорнила, але матеріал, відомий в якості бар’єрних плівок. Бар’єрна плівка являє собою пластиковий лист з клеєм, який є повністю непрозорим тому ви не можете бачити крізь цю плівку.

Екран-принтер використовує цю білу плівку бар’єру вінілу і друк на білому вінілі, коли вони виробляють білі наклейки вінілові. Потім принтер друкує на чітких поліестеру друге зображення в дзеркальному відображенні, а потім принтер ламінати поліефірні ясно до клейкої стороні бар’єрної плівки, тепер у вас є дві особи, які прочитали правильно.