навчання, маркетингу та обробки інтегративної мануальної терапії

Ральф Пристані, працює Mission Hills фізіотерапії, успішна клініка з чотирма фізіотерапевт, об’єднуючи найкраще з традиційної фізіотерапії та інтегративної мануальної терапії. У клініці заповнює в середньому 130 годин лікування на тиждень. Вони ростуть і стають добре відомі в Південній Каліфорнії.

Ральф часто консультується з іншими фахівцями про те, як поліпшити їх надання послуг і краще виховувати своїх клієнтів і потенційних клієнтів. Він відповідає на питання і розділяє деякі з його порад в цій статті.

Як більшість клієнтів знаходять вас?

Більшість наших клієнтів знаходять нас через наших минулих клієнтів. Деякі знаходять нас через лікарів і інші групи, для яких, ми зробили “допомагає ви допомагаєте собі” семінарів.

Що є кращим способом для навчання клієнтів про роботу, яку ви робили?

Насправді, підходить до однієї з наших “допомагає ви допомагаєте собі” семінарів є відмінним способом. Ми пояснюємо, чому хтось може відчувати біль або чому проблема не реагує на інші види лікування, якраз перерва в роботі або просто відпочиває. Тоді ми робимо демонстрації на глядача, який має біль. Після цього ми ламаємо на невеликі групи і наші лікарі роблять міні-оцінки і рекомендації для учасників. Це відмінний спосіб, щоб допомогти людям, показуючи їм, як ми працюємо.

Дайте деякі подробиці про свій підхід.

Наш підхід у тому, що ми переглядати і працювати з індивідуальними в цілому. Ми дивимося на основні причини, які тримають фізичні умови на місці. Ми використовуємо інтегративної мануальної терапії (IMT), метод, розроблений Шарон Weiselfish Giammatteo, PT, PhD. Інтегративної мануальної терапії складається з розміщення основних причин і потім обробкою проблем, так що стан людини очищується, і їхнє здоров’я покращився.

Що є кращим способом заохочення “з вуст у вуста” реклами?

Є кілька способів, я знайшов корисним. Один це запитати клієнтів для історіями успіху. Ми робимо це, коли вони домоглися значних успіхів, або коли вони «вийшли» з терапії. Тоді ми посилаємо інформацію своїм виглядом лікаря або покласти його на нашому сайті з їх порядку. Ми накопичили чимало великих і воно показує потенційним клієнтам, що можливо. Він може дати людям надію.

Що порадите ви б дали додаткової та альтернативної медицини практикуючий, який хоче відкрити великий клініці?

Я б рекомендував, наші консультанти, стратегії виживання. Вони допомогли нам отримати слово про нашу клініку та показав нам, як взяти під контроль нашу власного успіху. Крім цього, я б сказала, коли думав робити семінар або розмови або будь-яку нову програму, перше обстеження ваших потенційних клієнтів або існуючих клієнтів, щоб бачити те, що вони дійсно хочуть і потребують. Якщо їх відповідь включає те, що ви можете допомогти, то, що вам потрібно зробити, щоб розвивати свою практику стає очевидним.

Крім того, дізнатися про шкалою тонів, який допоможе вам визначити, хто на роботу, вогонь і хто буде мати неоціненне значення для вас. Це виявився номер один, що допомогло мені. Це допомогло мені знайти ентузіазму співробітників, які допоможуть з нашою місією. Всі ми працюємо для досягнення спільних цілей.

Скажемо більше про вашу терапевтів.

Ми представляємо собою групу однодумців, фізіотерапевти, присвячений щоб допомогти нашим клієнтам досягти істинного зцілення. У нас є підвищення кваліфікації в інтегративної мануальної терапії, та інші форми зцілення, що дозволяє нам допомогти нашим пацієнтам досягти своїх цілей. Мета номер один кожного практикуючого, щоб допомогти нашим клієнтам.

Кожен з наших терапевтів присвятив своє професійне життя в самостійне вивчення в цілительства і прийняли свій власний шлях до навчання і росту. В результаті у нас є команда професіоналів, які використовують новітні науково-практичні методи, щоб допомогти нашим клієнтам.

Які ваші клієнти, як?

У нас є прекрасні клієнти, які не задоволені травми або хворобливі стани, які були не-допомагали лікарі та інші терапевти. Вони шукають причину їх тіло насилу загоєння. Вони хочуть дізнатися, як включити механізми самостійного власного тіла зцілення і повернутися до свого життя і робити те, що робить їх щасливими. Це ті люди, ми допомагаємо.

Ральф притулків

Ральф Пристані заснував Mission Hills фізіотерапії в 1992 році. Він є сертифікованим фахівцем з клінічної ортопедичної фізіотерапії. Ральф отримав ступінь магістра наук в фізичної терапії з Університету Техасу жінки – Х’юстон у 1985 році. Він отримав ступінь бакалавра в Texas A & M University в 1981 році.

Підвищення кваліфікації Ральф включив широке дослідження в інтегративної мануальної терапії, суглобів і м’яких тканин мобілізації, краніосакральна терапія, вісцеральної маніпуляції, механічну зв’язок і процідіть протинатягненням.

Крім того, Ральф завзятий марафонець, з власним найкращий час 2:00 28 хв 15 сек у 1990 році. Він любить допомагати бігунів, всіх здібностей, підвищення їх біомеханіки, запобігання травм і повернутися в спорт після травми.