збільшилася кібер загроз безпеки із збільшенням небезпечних комп’ютерів та підключення до інтернету в Індії

Індії швидко зростає в ІТ-інфраструктуру на своєму шляху, щоб стати ІТ-наддержавою. За I-Cube дослідження, власників ПК виріс на 36%, а інтернет-підписки зросла на 25% в 2008 році. Однак велика кількість комп’ютерів в Індії піратської ОС та програмного забезпечення замість справжніх копій. Крім того, значний відсоток інтернет-з’єднання без антивірусного захисту. Ці питання становлять велику загрозу для безпеки ПК і кібер-світі робить Індію одним з основних джерел загрози.

безперервне зростання проникнення інтернету ПК
Індія демонструє здорові темпи зростання проникнення ПК та Інтернет, як люди почали використовувати комп’ютери та Інтернет для багатьох видів діяльності. Власники ПК і користувачів Інтернету виріс на 36% і 25% відповідно в 2008 році, відповідно до I-Cube дослідження. За даними Асоціації виробників інформаційних технологій (MAIT), настільних продажу 52,7 рупій одиниць в 2008-09 фінансовому році. З них зібрані і без клейма системи припадає 31% підтверджує, що значна частина комп’ютерів, проданих збираються.

Добре відомо, що більшість зібраних системи піратської операційної системи та іншого програмного забезпечення. Люди свідомо купують їх, тому що вони можуть заощадити кілька тисяч рупій з піратськими версіями, які є ненадійними і легко піддаються загроз.

68% програмного забезпечення є піратським
ПК користувачі все частіше вибирають для піратського програмного забезпечення. Шоста щорічна BSA-IDC Глобальне дослідження піратства програмного забезпечення показав, що програмне забезпечення для ПК рівень піратства в Індії становить 68% в 2008 році. Основною причиною цього може бути переваг в зборі / марочні системи, які використовують піратське програмне забезпечення, щоб зберегти кілька тисяч рупій. Коли люди купують їх кулаком комп’ютера або нововведених в Інтернет, площа нехтувати, є безпека системи. Піратське операційні системи та програмне забезпечення не отримують оновлень або виправлень регулярно, що робить їх схильними до атак легко. Це залишає можливість для кіберзлочинців, ПК без належної безпеки надзвичайно уразливі для злому.

Ризик кіберзлочинності і проблеми безпеки виникають з комп’ютерним піратством. Як правило, веб-сайтів і пірінгових сайти, що пропонують піратське програмне забезпечення заразити комп’ютери з троянів, шпигунських програм, кілоггерів та інструменти крадіжки особистих даних. За даними Symantec, відбувається вибух шкідливого ПЗ в недавньому минулому році по всьому світу, і вони перерахували 1800000 унікальних підписів у 2008 році, яка виросла 239% в річному численні. Індія з величезною кількістю користувачів Інтернету з піратськими програмного забезпечення є м’яким мішенню для кібер тяжких злочинів, таких як злом.

віруси походять з Індії збільшився
Як Є значне число нелегальних копій операційної системи та іншого програмного забезпечення використовується не забезпечені, є висока ймовірність зараження комп’ютерів при підключенні до Інтернету безпосередньо або пов’язаних з пристроєм зберігання даних. Вони, у свою чергу стати джерелом вірусу. Відповідно з мережевими Box Аналіз загроз з Інтернету в липні 2009 року, Індія є четвертим за величиною джерелом інтернет-загроз з 5,2% від загальної загрози, і швидко росте.

лінь і корпоративних інтересів Деякі інтернет-провайдери роблять користувачі страждають
Більшість провайдерів заохочувати загрозу безпеці підключення до Інтернету для своїх абонентів, відмовившись налаштуванні маршрутизаторів для домашніх широкосмугових з’єднань. Доступ до Інтернету без роутера можна порівняти з ходьбою на вулицю без взуття. ПК, які безпосередньо використовують Інтернету без роутера легко уразливі до онлайн-загроз, таких як злом, тому що в ньому відсутні деякі основні захисту, що маршрутизатор пропонує. Комп’ютер шкідливих збільшує пропускну здатність. Оскільки багато широкосмугових підключень стягувати на основі використання на відміну від таких країн, як США, це інтерес провайдера якщо шкідлива програма існує в комп’ютери своїх клієнтів. Інформування споживачів при виявленні шкідливої ​​програми забезпечення поінформованості може скоротити їх доходу на одного абонента.

У зв’язку з цими безвідповідальними провайдерів, загроз, що відбуваються в Індії швидко зростає. Індії з п’ятої високий абонентів широкосмугового доступу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Японії є верхньою в шкідливої ​​активності в об’ємі. Індійський інтернет-користувачів стикаються з серйозною загрозою з вірусів і атак хробака з 9 з 10 кращих шкідливих кодів знайдено. Низький прийняття заходів безпеки закликав різке збільшення бот-інфікованих комп’ютерів робить їх компроміс, щоб інтернет-загроз і злочинів. Були 103812 різних бот-інфікованих комп’ютерів в середньому 836 ботів в день в 2008 році в Індії.

Індія із зростанням ІТ-інфраструктури, як очікується, продовжить свою частку зростаючого шкідливої ​​діяльності. Це відповідальність уряду, Інтернет-провайдери, Інтернет та комп’ютерні користувачам зрозуміти загрози, які виходять від клейма систем, піратське програмне забезпечення і небезпечне підключення до Інтернету та боротьби з ними з поліпшеними протоколи безпеки і заходів.