дизайну і друку каталогів

Є 2 різних видів популярних каталогів використовуються для мерчандайзингу. Існують онлайнові каталоги, які забезпечують легкий доступ з використанням Інтернету, і є друковані каталоги, які використовуються для поштових замовлень. Пошта порядку є засобом придбання товарів і послуг через пошту. Хоча інтернет-каталогах дешевше в установці, є і багато мінусів використання цього методу реклами. Перший з яких є те, що являє безпеки. Є багато випадків крадіжки і злому; клієнти можуть бути обережним і нерішучим на замовлення, враховуючи, що ця форма злодійство процвітає.
Користувачів Dial-Up буде зазнавати труднощів у спробі отримати доступ до цих онлайн-каталоги. Це може засмутити клієнтів і в кінцевому підсумку призвести до збитків у потенційних клієнтів для компаній. Клієнти не будуть мати можливість протестувати продукцію. Онлайн-каталоги є безособовими і це не в змозі зробити таке ж враження, як друкований каталог буде. Друковані каталоги показують зусилля, які компанія поставила за намагаємося рекламувати і справити враження.

Каталоги є зручним способом, щоб продемонструвати свої продукти і надавати своїм клієнтам зручність переглядаючи пропозиції в комфорті власного будинку, намагаючись ініціювати більш особисті стосунки з клієнтом.

Дизайну і друку вашого підприємства повинні розглядати належним чином. Розміщення вашої продукції, квітів і шрифтів ви використовуєте, розмір фотографії, а також маючи узгоджений макет має важливе значення для успіху вашого підприємства є із залученням покупців. Бажано, щоб Ви розмістили найкращих продуктів на правій стороні, тому що при перегляді каталогу, самі очі падають на правій стороні, а не з боку ближче до хребта каталогу. Крім того, доцільно, що ви не використовувати занадто багато різних шрифтів чи шрифтів, тому що це в кінцевому підсумку зробити каталог виглядати непослідовної і заплутаної. Обмежте гарнітури шрифту для 2 або 3, не більше. Узгодженість створить враження формальності і якості.

Макет вашого підприємства має бути простою і ясною. Макет повинен бути послідовним на кожній сторінці. Каталог повинні проявити необхідну інформацію про продукти та послуги, що пропонуються. Повний каталог квітів приверне більше уваги, ніж дует тональної каталогу. Краще, якщо фотографії послуги та продукти, включені в каталог буде показана в повному кольорі з тим щоб забезпечити більш чесне враження на потенційного покупця. Чорно-білі каталоги приваблюють набагато менше відповідей, ніж повні, колір.

Після розробки вашого підприємства, не забудьте включити добре продуманої форми замовлення, які можуть бути заповнені легко. Не вмикайте непотрібні запитання. Обмежте Запитання контакту замовника і доставки інформації методом вибору. Зробити клієнта відчувати, що все буде піклуватися компанії без необхідності просити занадто багато від клієнта.

Тепер рішення про те, як ви збираєтеся друкувати ваш каталог. Вибрати компанію, яка добре відомих за якість відбитків. Розглянемо розмір вашого підприємства і вашого цільового ринку. Не робіть занадто великий каталог, який буде клопоту вашої аудиторії з труднощами в спробі прочитати його. Точно так само, не роблять каталог, який занадто малий, щоб переглянути відомості про ваш продукт. Каталог друк вимагає експертизи фахівців. Зазвичай інтернет-компаній друку пропонують більш низькі ціни, ніж місцевих друкарень. Крім того, вона буде набагато легше просто завантажувати зображення і залишивши все проектуванні цим компаніям. Це гарантує, що ваш каталог має більш професійний вигляд.

Якщо ви розробили та друкованих ваш каталог з успіхом, це те, де ви побачите, якщо Ваш каталог є зберігачем чи ні. Каталог, який має більш тривалий термін придатності продукту буде заощадити більше грошей, маркетингу і збільшити шанси більше людей перегляду через ваш каталог.