ведуча інформаційних технологій спільне підприємство веде шлях до основним гравцям

Ведучий інформаційних технологій аутсорсингу компанії в Китаї, HiSoft Technology International Ltd (HiSoft) обслуговує своїх клієнтів через офіси в Китаї, Японії та Сполучених Штатах. Чи Цзіньсун, віце-президент і керівник групи Японії бізнесу компанії, розмовляв з Тіною InnovAsia аналітика Ву HiSoft про те, як вирішили спочатку введіть Японію через спільне підприємство, а потім створена дочірня чотири роки по тому.

Коли HiSoft була заснована в китайському місті Далянь в 1996 році, компанія не розглянути питання про створення постійної іноземної присутності. У той час, це було набагато більш поширеним в іноземній компанії, щоб розширити в Китаї, ніж для китайської компанії виїхати за кордон. Швидке зростання бізнесу і потужний потенціал японського ринку, проте, натхненні основних управлінських HiSoft команда розглянути питання про створення операцій в Японії.

Після HiSoft прийняв рішення наприкінці 1997 року, перше питання, він повинен був погодитися було йти чи сам по собі або через спільне підприємство.
Детального дослідження ринку має важливе значення для успішного запуску продукту. Відгуки на колишніх запусків продукт дасть більш повне уявлення про методи запуску продукту. Переважає конкуренція на подібні продукти, і помилкової інформації може призвести до важких втрат.

У порівнянні з виставки, бізнес-семінари, більш схильні для запуску нового продукту. Незалежно від використовуваного методу, воно ніколи не повинно потрапити в руки конкурента. Прийняття моделі управління JBCC, де необхідно, HiSoft зазнав особливих труднощів під час переходу періоду, річні темпи зростання більш ніж на 100%. Він скоро зрозумів, обмеження спільне підприємство моделі.

Маркетинг електронна пошта повинна бути сформована після запуску продукту. Спільні підприємства також буде миттєво збільшити маркетингу. Продукти вижити на ринку з належною запуску продукту. Деякі компанії не в змозі просувати свою продукцію тільки тому, що їх запуск продукту не була на належному рівні.
Лі: Місцеві experties, необхідних для відкриття дверей

За словами Лі, хоча HiSoft вже був прибутковим, компанія була ще маленький і не вистачало капіталу. Що більш важливо, йому буде потрібно знань з продажу, місцевий партнер, щоб допомогти відкрити двері для великих клієнтів в Японії. ІТ-ринок Японії в той час була ще досить закриті і домінують кілька гігантських гравців. Отже HiSoft почав шукати партнерів, незважаючи на занепокоєння у зв’язку з перспективою можливої ​​втрати контролю над дочірньою компанією.

Після більш ніж року переговорів з декількома системної інтеграції компаній, обраних HiSoft JBCC Co Ltd як його партнером по спільному підприємству. JBCC є одним з найбільших партнерів IBM в Японії, де працюють більше 1600 чоловік в Токіо і Осаці. Його масштаби бізнесу і відносини з початковими IBM гарантованого виживання HiSoft в Японії. HiSoft вступив в 40-60 спільне підприємство з JBCC в 1998 році, і нова компанія, JBDK Co Ltd, в основному супроводжували проекти принесеного JBCC.

Прийняття моделі управління JBCC, де необхідно, HiSoft зазнав особливих труднощів під час переходу періоду, річні темпи зростання більш ніж на 100%. Він скоро зрозумів, обмеження спільне підприємство моделі. У 2002 році створено HiSoft Haihui Sci-Tech Co Ltd Японії, дочірня компанія. Зараз він служить більш широкому колу клієнтів.