бути невидимим не більше з вашими оголошеннями

Сама остання річ, яку ви хотіли б зробити, як маркетолог, щоб ваші маркетингові кампанії, такі як користувацькі закладки та друк наприклад, в суміші з іншими на ринку. Дійсно, якщо ви хочете створити стільки призводить, як ви хочете, вам потрібно, щоб виділитися в натовпі. Це особливо актуально в наші дні, де люди, як правило, критикували з тисячами повідомлень щодня, всі приходять з різних напрямків. Це дуже легко, щоб стати невидимим з усіма оголошеннями, там намагаються змагатися за увагу Ваших цільових клієнтів.

Це просто не так вже важко не помітити, а іноді й повністю ігноруються ваших потенційних клієнтів. Проте, незважаючи на це, до цих пір багато маркетологів і підприємства створюють свої оголошення, щоб змішатися з іншими. Справді, багато маркетологів зробили своє оголошення настільки загальний, що вони виглядають так само, як ті, зроблені іншим учасникам ринку.

Є багато способів, які маркетологи та власники бізнесу продають їх своїм клієнтам і перспективи. Одна стратегія полягає дати оголошення в друкованих ЗМІ, таких як газети, журнали і навіть жовті сторінки. Майже кожен рекламувати таким чином. Насправді, це робота ледачих і незапланованих кампаній. Так як друковані ЗМІ вже є, все маркетолог повинен зробити, це дати оголошення та рекламу в скриньку, вказану в видавця. Таким чином, оголошення гармонує з іншими. І так як є певний формат, друковані засоби масової інформації вимагається, це дійсно дуже важко виділитися з багатьох оголошеннях в тій же газеті чи журналі.

Так як же бізнес конкурувати і бути різні для того, щоб привернути увагу натовпу? Будучи різними і унікальними від інших.

Перш за все, пам’ятайте, щоб не витрачати свій дорогоцінний простір, поставивши своє ім’я або логотип в центрі вашого оголошення. Також як у вашій користувача закладок наприклад, не відображати назву компанії і логотип на самому верху вашого застави. Ваші цільові клієнти просто не піклуються про вас. Те, що вони піклуються про переваги вони можуть отримати від вас. Так скажіть їх прямо зараз і використовувати сильні заголовки, щоб захопити їх увагу.

По-друге, не дати їм список ваших можливостей. Просто ні про кого іншого, що робить. Ваш список функцій, насправді не сказати ваших потенційних читачів, що ви робите точно. Забезпечити їх участі в роботі на бізнес з Вами, а не у ваших конкурентів. Вказавши на те користь буде багато значити у переконавши їх у своїй вартості.

Третій і останній, що не приховуйте ваш заклик до дії особливо деталі, які роблять його легким для ваших читачів мети увійти в контакт з вами. Вкажіть своє оголошення, таких як закладки друку
наприклад із закликом до дії, що ви можете легко відстежувати. Покладіть купон або дисконтну карту в ваших користувальницьких закладок, що ваші читачі можуть обмінюватися цільової коли вони йдуть у ваш магазин, щоб скористатися їй. Таким чином, ви можете знати, чи буде оголошення є досить ефективним чи ні.

Бути невидимим не більше. Показати вашого бізнесу в ваших оголошень так, щоб дозволити вам для просування вид бізнесу ви хочете ваших цільових клієнтів. При правильному маркетингу, ви можете створити потрібну кількість інтерес до вашого оголошення.