Як зробити правильний вибір автомобіля графіки компанії у постійному і Northern VA

Медіа-компанії продовжують знаходити способи протягнути руку і взяти уваги. Їх маркетингові стратегії стали надзвичайно складною і надзвичайно реклами очей ловити. Автомобіль обгортання і графіки є кращим способом для компаній, політиків, організацій та інших, щоб отримати їх з повідомлень і вийти на широку аудиторію. Автомобіль обгортання було показано, що найбільш ефективною формою реклами, доступних на ринку сьогодні.

Додаючи графіки для вашої компанії або особистого транспортного засобу ви перетворити його в мобільний білборд. Вашій компанії або організації можуть орієнтуватися на ваші улюблені місця, щоб прийняти ваше повідомлення, де ваша аудиторія. Більше не ви застрягли на тому ж покажчик для одного до трьох місяців, як рекламний щит. Автомобіль обгортання було показано, що більш доступний і досягти набагато ширшої аудиторії, ніж традиційна реклама в газетах або по радіо або телевізора.

Ваша маркетингова стратегія є важливим і добре зарекомендувала себе для розвитку свого бізнесу, де вона є. У сьогоднішній конкурентному середовищі ви не повинні нехтувати найбільш ефективне рішення. Автомобіль обгортання повинна бути важливою частиною вашої маркетингової стратегії.

При виборі компанії автомобіль загорнути у Вашингтоні і Північній Вірджинії, ви повинні вибрати кращу компанію, доступний, який буде мати можливість обробляти ваші потреби і проекту. Ось кілька ідей, які слід враховувати при виборі компанії.

Вибрати фахівця. Так само, як ви не хочете лікаря загальної практики для операцій на головному мозку, чому йдуть на знак магазину для обробки спеціалізованим виробництвом і установкою для вашого корабля обруча (и)? Професійних і кваліфікованих компаній обруч виключно зосереджені на автомобіль обгортання і великий формат графічних додатків. У той час як знак магазину може бути в змозі обробляти вашого проекту, чи можуть вони задовольнити всі ваші потреби? Довіряйте своїм проектом для компанії, яка володіє знаннями і досвідом в автомобіль обгортання.

Виберіть знань. Ви наполегливо працювали, щоб створити свій компанії, вибрати цільову аудиторію, і створити свій бренд. Вибирайте компанію, яка займе час, щоб зрозуміти ваш бізнес, ваші клієнти, і те, що ви намагаєтеся досягти. Без цього розуміння, як вони можуть ефективно створювати дизайн для вашої компанії або франшиза? Вони не можуть. Вибрати компанію, яка буде взяти час, щоб дізнатися вас і вашого бізнесу.

Виберіть для дизайну. Найважливішим аспектом вашого автомобіля є графічним дизайном. Цей графічний дизайн буде відображати вашу компанію протягом наступних 3-5 років. Старе прислів’я раніше залишається актуальним, особливо для автомобілів Обгортання – ви отримуєте те, що ви платите. Не приймайте компанію, яка буде “кидати в дизайні безкоштовно.” У той час як багато компаній не дасть вам безкоштовну творчі проекти без підтвердженого замовлення, ви можете подивитися на їх конструкцій для колишніх клієнтів і проектів. Чи здатні вони надати вам портфель ефективних конструкцій для попередніх клієнтів обгортки транспортного засобу? Чи будуть вони надати Вам індивідуальний дизайн, а не просто викинути ваш дизайн на тлі? Працювати з компанією, яка використовує талановитих і професійних дизайнерів, які працюватимуть до користувальницьких концепцій дизайну для вас.

Виберіть на матеріали. У той час як дизайн вашого упаковка є одним з найважливіших аспектів проекту, вибір неправильного матеріалів може змусити вас викинути хороші гроші. 3М є лідером в області транспортних засобів Market Wrap матеріалів, але є й інші відмінні компанії, включаючи Oracal, Avery, і MACTAC. Переконайтеся, що компанія має виборі вищого сорту матеріалу, включаючи багатошарової плівки на верхній частині графічного щоб захистити його. Цей ламінат має вирішальне значення для захисту ваших інвестицій і запобігає передчасному виходу з ладу. Вибрати компанію, яка використовує преміум вініл якості для вашого підсумкове і вкажіть його в письмовому вигляді.

Виберіть за професіоналізмом. Кращі компанії буде представляти себе в своїх повідомленнях та діяльності, високу якість і професійний. Ось деякі основні питання, щоб переконатися, що вони роблять
1) Вони оперативно відповідає на Ваші дізнання?
2) Чи є їх професійні зв’язки, коректуру і форматований?
3) Чи є у них процес, щоб отримати ваші обгортки завершена без проблем?
4) Ви призначили КСВ або менеджер по роботі з процесом?
5) Чи надають вони кольоропроби і установка?
6) Чи є вони використовують програмне забезпечення клієнта або управління проектами для відстеження замовлень?

Виберіть для маркетингової стратегії. Чи є компанія корабля обруча обізнані про допомагаючи вам зрозуміти, як включити ваш новий інструмент реклами у вашій маркетингової стратегії? Чи існує в компанії розуміють, як допомогти Вам максимізувати вартість вашого автомобіля обгортку? Вибирайте компанію, яка розуміє це і будемо працювати з вами, щоб придумати творчі рішення, специфічні для вашої компанії.

Виберіть для впевненості. Чи є в компанії професійних бренд? Чи відомі вони в галузі? Чи є у них час, щоб виділитися з натовпу і відрізняються? Вибрати компанію, яка пишається себе на їх досвід, знання та вміння працювати з вами, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від Вашого проекту. Чи можуть вони звертатися з Вашим проектом, де ви знаходитесь? Запитайте відгуки та посилання.

Виберіть для гарантії. Матеріал виробників, таких як 3M, Oracal, Avery, і буде гарантія MACTAC продукту протягом 3-5 років. Вони охоплюють матеріал від в’янути, лущення і розтріскування, але НЕ установки. Переконайтеся, що компанія корабля обруча забезпечує додаткові гарантії для їх виготовлення. Багато компаній прикриваються гарантією виробника, і якщо вони пропустіть кроки чи не слідувати процедури встановлення ви могли б залишитися з пілінгом плівкою. Вибрати компанію, яка стоїть за свою роботу.

Автомобіль загорнути може бути найбільш ефективним інструментом, ви можете додати в свою маркетингову стратегію, якщо це робиться правильно. Ваш успіх частково заснований на виборі правильної компанії стати партнером. Вам потрібно засновувати свій вибір з використанням критеріїв, як вони, щоб отримати кращу компанію корабля обруча для ваших потреб реклами.