Як боротися з перевищення швидкості цитата

Таким чином, ви були зупинені і справді, може бути, ви робили трохи більше розміщені обмеження швидкості. Як ви загрузли в ньому з мигалками всередині дзеркало заднього виду ви сподіваєтеся, що офіцер буде повернутися і сказати ті слова, які люди всі надії “, я, ймовірно, відпустив вас на попередження цього разу”, але для вашої тривогою він вручає вам назад ваші водійські права і реєстрацію разом з великою жирний квиток і дає вам знати, щоб мати хороший день.

Так що тепер у вас є цей квиток. Які ви, ймовірно, робити? У разі, якщо ви тільки що платити? Відповідь: ні. Я вважаю, що ви завжди повинні боротися з вашим штрафів за перевищення швидкості, навіть якщо ви були перевищення швидкості. Простої причини … Його ваше право, як американська. Ви невинним, поки його провина не доведена і просто платити штраф за перевищення швидкості вашого ви просто відмова від своїх прав на справедливий судовий розгляд.

Чи знаєте ви, що кожен день в народі США наведені цитати трафіку без будь-яких доказів на підтримку цитати. Тобто краса судової системи в цій країні, без доведення, що ви мчали Ви не може бути засуджений. Так що, коли вам дають талон у вас буде знати, як боротися з вашим талон. Одним з найбільш важлива річ, щоб пам’ятати, щоб ніколи не сперечатися з офіцером, хто видачу вам цитату. Це важливо для вас, щоб завжди бути ввічливим допомогою офіцера і переконайтеся, що в той же час ви дізналися стільки, скільки Ви можете про злочин Вам дають квиток. Наприклад вам потрібно дізнатися: Як вони вашу швидкість, – це було від нерухомо стоїть транспортного засобу або за допомогою вам оцінити швидкість, (як правило, називають ПАРЄ) * зверніть увагу, це насправді простою формою трафіку квиток отримати звільнений), якщо з нерухомому автомобілі, який пристрій і так далі.

Багато разів, чиновники могли абсолютно не готові запропонувати ці деталі про на місці події, однак не будьте впевнені, що ви знайдете право на цю інформацію, яка має життєво важливе значення, щоб ви отримали його як це стане необхідним, коли ви вирішите, що Ви, ймовірно, в бій свій власний талон. Якщо чиновник не схильний, щоб дати вам інформацію на сцені, ви можете подати на інформацію згодом шляхом подачі руху, пов’язаного з проривом.

І шкода, але кожен день у цій країні, більше ста, тисячі водіїв холодно обдуреним точно такий же хтось, що вже присягнувся захистити їх усіх. Під прикриттям, пов’язані з “безпека” не винні водії в даний час квиток, а також звертається сушать з працею зароблені гроші.

Ключові фактори в боротьбі з гоночної розв’язку: * Завжди переконайтеся, що фактична цитата, що ви були випущені містить точні та повні роз’яснення, з наведеної цитати, що ви заряджається разом з. * Дослідження реальну картину і отримати готовий для вашої власної безпеки, як тільки офіційний залишилися фактичні сцена, в якій ви були випущені власні цитати.

На мій погляд, це дуже бажано, щоб боротися гоночної рішення і ніколи не визнають, просто для того, щоб неправильно роблю. Причина в наступному. Б’ючись за перевищення швидкості рішення (також званий заперечування) буде як мінімум майже завжди витрати знизилися і штрафи знижені, і якщо людина виконує свої карти права і знають, як боротися з гоночної Квитка, належним чином, швидше за все, отримати справу припинено в цілому. Ви були б здивовані саме про те, як це просто, щоб боротися гоночної квиток і мати його повністю зняті. Важливо також зауважити, що якщо ти не будеш битися гоночна квитком ви не просто будете платити ціну товару, але ви також будете дивитися на дорогі страхові походів високої якість, швидше за все, у виборі 30% за те, що Ви платите зараз за наступні три роки, і ви також будете мати дорогі моменти вашого запису, які можуть збільшити ризик для підвіски вашого водійських прав повністю.