Часті питання про користувальницьких конверти

Користувальницькі конверти використовуються для багатьох речей, як особиста пошта, прямий поштовий маркетинг і офіційні заяви листі. Тим не менш, ви знаєте, про що вони і чому ви повинні ми друкуємо їх? Інші конвертів може бути так корисно, як користувацькі конверти Але чому люди як і раніше наполягають на друк дорожче користувацьких конверті? Ну, щоб відповісти на ці питання для вас, нижче Керівництво FAQ яка повинна дати вам відповіді на всі питання вам потрібно.

1. Чому я повинен використовувати для користувача конверти?
Основний відповідь на це питання, що це цікаво і корисно. У той час як загальна оболонка може виконувати свої обов’язки в якості контейнера дуже добре, користувальницькі конвертів може стати більше. Користувальницькі конверти більш вражаючим, ніж їх колеги нудно, і вони можуть мати великий вплив на читачів, які просто очікували деякі нудні старі небажаної пошти. Для особистих листів і прямого поштового маркетингу, які впливають на ефект дуже корисна, оскільки ви завжди хочете, щоб ваші листи різні і запам’ятовується що б це повідомлення.

2. Де я можу розробити конвертах?
Проектування конверти дуже легко. Вам не потрібно фантазії машини або професійний дизайнер конверт. За допомогою шаблону і деякі прості програмного забезпечення настільних видавничих систем, ви можете легко створити гарний дизайн конверта. Просто знайдіть шаблон в підручнику майстра у вашому додатку, або ви можете також завантажити деякі шаблони через Інтернет, якщо ви хочете. Ви можете розмістити фотографії, логотипи та інші незначні деталі в ці шаблони, якщо ви дійсно хочете, щоб ваші користувальницькі конверти виглядають відмінно.

3. Які користувальницькі конверти я повинен використовувати?
Ну, це правда, що користувацькі конверти в ці дні бувають різних розмірів і форм. Від стандартного розміру конверти, довгі конверти, конверти і т.д. баронські, Є багато типів на вибір. При виборі, хоча, ви повинні думати про використанні і функціональність конвертах, а не тільки її розмір. Завжди використовувати користувальницькі конверт, який якраз підходить розмір листа ви відправляєте.

4. Де живуть ваші конверти друку звичай?
Друк на конвертах легко. У вас є два варіанти. Ви можете роздрукувати їх у себе вдома або в Інтернеті. Друк конвертів користувача будинки можуть дати вам повний контроль над процесом друку на конвертах, і ви можете вказати всі аспекти друку з чорнилом в друкарську машину. Це, звичайно, тягне за собою багато роботи, але принаймні це дешевше.

Інтернет друк з іншого боку може бути дорожче, але натомість, ви отримаєте кращу якість друку, і ви навіть не спітнів. Ви також можете заощадити час, оскільки ви можете робити все що завгодно, як ви чекаєте або доставки користувальницьких конвертах.

5. Чи є вони дешеві у виробництві?
Нарешті, віковий запитання, є вони дешеві у виробництві? Загальне правило в основному в тому, що так, вони дуже дешеві у виробництві. Особливо, якщо ви знаєте правильну принтер, який дає знижки на оптові друк, ви можете зробити свої власні конверти, просто витративши кілька баксів.

Відмінно! Сподіваюся, що відповіді на всі ваші основні питання про користувальницьких конвертах.