Ви знаєте різницю між листівкою і брошурою

Всякий раз, коли я шукаю поради листівка друк, я обов’язково знайдете кілька порад, друк брошури замість цього. Здається, що деякі галузі вважають, що листівки і брошури єдині в тій же, або принаймні ті ж ідеї проектування поширюються одночасно. Але я так не думаю. Ці дві абсолютно різні звірі. Жоден особливо краще, ніж інші, але вони мають різні функції. Ось короткий огляд кожного з них.

листівки
Flyer також законно відомої як буклет або листівка. Листівка є однією папірці, як правило, стандартний розмір 8 ½ “х 11” (А4). Листівки є кращими для маркетингу малого масштабу, або коли у вас є невелика область, щоб покрити. Листівки є дешевий спосіб отримати інформацію з великої кількості людей.
Цей тип маркетингу фігуру називається викидати, тому що вони роздавали або висіли в громадських місцях в надії, що деякі з них отримають лише побіжний погляд, перш ніж викинути.

Якщо ви збираєтеся повісити вашу листівку, ви будете друкувати тільки на одній стороні. Якщо ви збираєтеся роздавати вашу листівку, ви можете роздрукувати інформацію з обох сторін.

Метою листівка є запропонувати невелику кількість інформації протягом обмеженого часу при низьких виробничих витрат. Листівки найчастіше використовується для
• анонси подій, особливо концерти або клубі отворів
• Інформація про продукт, такі як специфікації для нового автомобіля
• листи факт роздавали на виставках або конференціях

Настільні видавничі програми, як Microsoft Publisher і PagePlus, зробили його легким для власників бізнесу, щоб створювати свої власні листівки. Але більшість власників бізнесу не професійних дизайнерів, тому вони наймають професійних дизайнерів або знайти комерційних друкарень, які мають у штаті дизайнерів створювати свої листівки для них.

І у випадку, якщо вам цікаво, про правопис, листівка є “рекламою кругової» і льотчика це “той, який літає”, згідно словника Merriam-Webster.

брошур
Брошури також відомі як брошури і коштують дорожче для друку. Брошура, як правило, стандартних розмірів аркуша паперу, який був складний вздовж довжини два рази, щоб створити чотири панелі (двох разів) або скласти три рази, щоб створити шість панелей (три рази).

Брошури є більш складними для друку, тому що кожна панель має свої поля, свої фотографії і власні заголовки. Підприємства створюють мільйони брошур щороку, а іноді і копірайтери навіть найняли просто написати брошуру тексту.

Брошури протилежні листівок в одноразовому категорії: вони створені спеціально, щоб бути збережена і називають знову і знову. Вони роздавали наприкінці продажів презентації, а на винос інформації на виставках і вони відображаються в стійках в банках, кабінети лікарів і касових апаратів.

Очікується, що тільки люди, які зацікавлені в отриманні додаткової інформації про продукт, підберуть брошури.

Мета брошури слідувати після першого контакту продажів і дати більш детальну інформацію, чим листівка. Взагалі, брошур використовуються у прямих кампаній поштою в якості подальших заходів по листівку, який був розісланий для залучення інтересу.

Якщо ви вирішили на ціль для вашої наступної частини маркетингу, ви можете вирішити, чи буде листівку або брошуру є більш підходящим для цього випадку.