Бізнес-рада – використовувати магнітні рекламних календарів для реклами Вашої компанії

календарі для ваших подарунків

Давати клієнтам календаря на 2009 рік у цьому році є кращою ідеєю ще. Ви ніколи не чекали занадто довго, як свята, а потім рядом задавався питанням, що невелика, але корисна і вдумливий подарунок, який ви могли б дати хороші люди ви маєте справу з! Календар є тільки відповіддю. Плюс можна додати трохи інформації про вашому бізнесі з ним.

Магнітний календар візитну картку

Зробити календар корисно круглий рік. Є календарі, які прямокутник смуги з інформацією про бізнес. Це чудові подарунки теж, і ви можете дізнатися все про них в іншій статті. Але цей календар є делюкс моделі. Ваша візитна картка магніт кріпиться до акції 12-місячний календар за вашим вибором, щоб дати вам незабутнє враження з вашими клієнтами та потенційними клієнтами.

Ваше ім’я та контактна інформація буде легко доступна для швидкого ознайомлення. Ви хочете, щоб ваш бізнес найменування, місцезнаходження, номер телефону та факсу, а також інформацію на сайті. Вся ця інформація на барвисті картки і стримані на вашому холодильнику приверне ваших клієнтів до вашої інформації щодня. За допомогою магнітів кулаком з цією інформацією, щоб створити свій особистий магніт візитна картка. Як проходить кожен місяць ви можете видалити сторінки з перфорованої кришкою.

Календар виборів

Так, це може бути подарунок у святковий час. Є кришок, Різдво чи Новий Рік конструкції або Сезон вітання. Є смужки конструкцій, які представляють кожен місяць. Як проходить час ви можете видалити старий місяць на зшиті обов’язковим. У цьому році ви можете патріотичних дизайну. Ви також можете вибрати покриття, яке ділиться на 12 сезонних фотографій.

Який хороший вибір ви зробили! Цілий рік буде кращим нагадуванням про вашому бізнесі. Б’юся об заклад, ваші клієнти будуть з нетерпінням чекаємо 2010 Календар теж!