розвінчання міфів про оптової відбитків

Оптова відбитки не тільки доступним, вони також легко отримати. Ось чому багато підприємців наживаються на цьому великі можливості для бізнесу. Бізнесмени контракту оптової принтери для виконання певних замовлень роботу, а потім стягувати їх клієнтів у роздрібних цінах.

Однак, так як більшість людей сьогодні не дуже добре інформовані про процес друку використовуються оптові принти, вони піддадуться кілька міфів, які, як правило, знищити репутацію оптової відбитків. Ці міфи позбавляють людей різних переваг, які вони можуть мати, коли скориставшись оптової відбитків. Ось деякі з найбільш поширених міфів, які люди знають і те, що реальна оцінка за ними.

Оптова Число Міф 1 Друк: Оптова торгівля відбитки доступним, тому що вони мають низьку якість
Більшість людей думають, уздовж ліній: “більш доступною ціною продукту, тим менше якість це.” Якщо продукт має низьку ціну, то це майже завжди припускали, що процес виробництва товару не зроблено професійно або Використовувані матеріали дешеве якість. Тобто не так в оптовій принтерів. Вони постійно виробляти високоякісні відбитки, які відповідають і навіть перевершити їх очікування.

– Друк банду, є основною причиною, чому оптові відбитки прив’язаний за дуже доступною ціною. Це процес друку, який використовує різні конструкції і викладає їх в одній пластині. Це знижує вартість друку, так як тільки одна пластина використовується для того, щоб створювати різні типи конструкції.

– Крім того, пластини не перебувають у прямому контакті з підкладкою, що ви використовуєте ваше пластин дозволяє мати тривалий термін зберігання. Будь-які додаткові замовлення матимуть значне зниження вартості друку, оскільки пластини виробництва вже висвітлювався.

Оптова Число Міф 2 Друк: Цифровий друк виробляє більше, ніж якість друку Оптова друк
Коли ви складаєте або деформації зображення або плакат, який був надрукований на цифровому принтері, ви помітите, що деякі з чорнила відшаровується від паперу. Такі речі, як це не відбудеться в офсетного друку.

– Друк через цифровий процес включає розпорошення чорнила на верхній частині паперу. Основна проблема цього методу в тому, що зв’язок між папір і чорнило не так сильні, як свідчать чорнило легко билася від підкладки.

– З іншого боку, зміщення принтери відтворюють кольори через ролики, які штамп квітів на місці, один шар за іншим – розробка більш сильну зв’язок між папером і чорнилом.

– Крім того, це робить процес офсетного друку у відповідності з продуктами вона друкує. будьте впевнені, що жоден з ваших відбитків не менше барвистими, ніж інші. Всі зображення, надруковані мають таку ж послідовність і чіткість.

Оптова Число Міф друк 3: Цифрова друк відбувається швидше, ніж оптова друк
Офсетний друк повинна виробляти пластини перед друком на відміну від цифрового друку, де ви можете друкувати безпосередньо, так що це не міф, чи не так?

Це залежить від багатьох чинників.

Хоча це правда, що покриття може бути замішаний, сучасні технології зробили тривалий процес виробництва листа коротше. Проте, цифрові принтери бити заліку, коли мова йде про короткій перспективі друку. Проте, зміщення козирі цифрові, коли мова заходить про друк оптом. З враження швидкості досягає до 30000 копій в хвилину, він здуває цифрового друку на милю.