100% готові конструкції каталогу протягом 30 хвилин

Хочете переконатися, що ваш дизайн або макет на 100 відсотків готовий до друку каталогу? Ну, ви прийшли в потрібне місце. У цьому уроці в каталозі друк, я дам вам на різних етапах розгляду вашої конструкції для друку. Чи є це шаблон каталогу або ви інвестуєте в користувальницький друк каталогу, ці перевірки повинні допомогти вам відсіяти всі звичайні помилки дизайну і переконайтеся, що друк каталогів, які близькі до ідеальних.

• Редагування тексту – перший етап у перевірці будь-який дизайн каталогу, щоб перевірити і коригувати текст. Існують два основних способи швидко перевірити текст на наявність орфографічних і граматичних помилок. У нас є програмний метод і, звичайно, у нас є традиційний метод отримання деякої допомоги.

O автоматично за допомогою програмного забезпечення – Багато макет або публікації додатків сьогодні пропонують швидке автоматичне редагування Каталог зміст тексту. Хоча це не так точні, як людина насправді робить коректура, функцій, таких як заклинання перевірки та перевірки граматики в програмне забезпечення зазвичай можна вирішити більше 75% від вашого загального помилок. Так що добре, щоб активувати автоматичну перевірку орфографії та граматики в програмному забезпеченні, щоб охопити більшість помилок у вашому проекті друк каталогу швидко.

Про з фактичними Допомога – традиційний метод перевірки в Каталог дизайнів, де ви отримаєте реальну допомогу від людини, яка буде читати текст, щоб перевірити на наявність помилок. З мого досвіду, це добре, щоб задати кілька людей, щоб перевірити ваші проекти, щоб переконатися, що нічого не пропустив. Я рекомендую, хоча, що ви робите автоматична коректура першого використання програмного забезпечення таким чином, щоб люди, які будуть насправді перевірити макет буде мати більш легкий час.

Ви можете попросити ваших співробітників, ваших колег або навіть ваші друзі і сім’ї, щоб зробити це для вас, поки ви перевірити інші аспекти вашої дизайн каталогу. Спробуйте, щоб він перевірив принаймні два або три рази для точності. З реальними людьми робить чек, ви повинні бути в змозі очистити всі помилки або помилки у вашому каталозі тексту. Об’єднайте це з автоматичною корекцією програмного забезпечення і вашого каталогу текст повинен бути ідеальний достатньо для друку каталогу.

• Зображення чеки – Після того як текст, ваша наступна мета полягає в аналізі зображень в каталогах. Це важлива частина вашої перевірки, а так як зображення будуть нести на собі основне “вражаючі” якість вашої друку каталогу. Тому переконайтеся, що ви зробити ці перевірки на зображеннях:

O перевірки змісту: По-перше, переконайтеся, що зображення насправді містить правом об’єкт, який ви хочете відобразити. Ви будете здивовані, як деякі дизайнери роблять помилку, поставивши неправильний спосіб в певному місці і зовсім забувши про це згодом. Так що образ «зміст» перевірити в першу чергу, щоб переконатися, що зображення дійсно з правом об’єкт для правильному положенні.

O Перевірка якості: наступна перевірка з приводу якості зображення. Чи є обрізка не так? Може бути, їх спотворення, помилки або пікселів у зображенні? Чи є якийсь шум або бруд на картинці? Переконайтеся, що все кришталево чистою, так що зображення з об’єкту виглядає так само добре, як це може бути для друку каталогу.

O перевірити здатність: Нарешті, ви повинні перевірити здатність зображення. Якщо ви вставили зображення з окремого файлу, постарайтеся побачити вихідне дозвіл зображення. Якщо вона нижча, ніж 300dpi, то ви потрапили в біду і потребує інше зображення, тому що ваш образ не годиться. Каталог Всі зображення повинні бути 300dpi або вище, щоб переконатися, що вони друкують добре без пікселів з’являтися у пресі каталогу.

• Перевірка налаштувань – Нарешті, ви повинні, то перевірте налаштування вашого проекту для друку каталогу. Це має бути звичайно в CMYK (блакитний, пурпурний, жовтий і чорний) колір режим для правильної друку. Більше того, вона, безсумнівно, повинні бути в правильному форматі. Просто запитайте, що ваш каталог друк компанія вважає за краще, коли справа доходить до друку файлів. Підходимо, що їм потрібно, так що ви впевнені, що все йде не так з вашої друку каталогу.

Отже, це різні перевірки, які ви повинні зробити, щоб переконатися, що ваші проекти Каталог готові на 100 відсотків. Це не займе у вас не більше 30 хвилин з невеликим навчанням. Успіхів вам у вашій друку каталогу!