як зберегти, коли реклама в жовтих сторінках

Коли читаєш ваші Жовтий контракт сторінки ви побачите ініціали різні предмети, як успіх млрд WBLN,-Д, і ABLN. Більшість з цих пунктів коштують від $ 7 і $ 34. Ви коли-небудь запитати вашого відділу продажів, “якого біса це?” Причинам ви не запитати, бо деталь тільки коштує $ 30 доларів, а у вас було це в минулому році, і ви не хочете, щоб з’явитися нерозумно ставити запитання близько $ 30 .. Проблема в тому, що ці невідомі елементи можуть додати тисячі доларів, щоб ваша реклама рахунок.

Коли читаєш ваші жовті сторінки контракту попросіть торгового представника видавця, що всі ініціали і чому ви в них потребує. Майже у всіх випадках вам не потрібно їх, тому що є більш дешева або безкоштовна версія доступна.

Білий список сторінок (WBLN) – Якщо у вас є бізнес-телефон, ви маєте право на безкоштовний запис вашого бізнесу ім’я, адресу та номер телефону в білих сторінок і жовті сторінки. Вам скажуть, що це набагато простіше для ваших клієнтів, щоб прочитати сміливі оголошення (млрд дол) і це тільки коштувало $ 31, ніж напівжирний безкоштовне оголошення. На жаль, це не $ 31, але $ 372. $ 31 для одного місяця, але договір укладено на рік. Це дуже розумний спосіб видавцям показати всі витрати на ваш контракт на місяць, а не на рік, навіть якщо договір укладено на рік. Дев’яносто відсотків всіх бізнес-ім’я, включених до списків білих сторінок в безкоштовній версії списків і їх клієнти, здається, бути в змозі знайти їх. Люди читають білі сторінки в алфавітному порядку і жирним шрифтом дійсно може призвести до плутанини.

Біле перерахування функцій (-Д) – це супер великий друку, які ви бачите на білих сторінках. Bold Білий список сторінок (WBLN) коштувала $ 31 на місяць, у той час як супер сміливі (-Д) Оголошення коштувати $ 90 на місяць або $ 1080 за рік. Можете собі уявити, заплативши $ 1080 за те, що безкоштовно, але Тисячі підприємств WFL автора.

Якір Жирний Лістинг та номер (ABLN) – Якщо ви купуєте медійних оголошень Ви отримуєте безкоштовну Incolumn включення в ту ж товарної позиції дисплей оголошення. Вам скажуть, що це набагато простіше для клієнта, щоб читати ваші ім’я, якщо воно є сміливим. Якір перерахування фірмове найменування, адресу та номер телефону, і де ваше оголошення знаходиться (див. наші оголошення на сторінці 456). Ціна на сміливе оголошення якір може коливається від $ 30 до $ 114 на місяць, або ви можете отримати її безкоштовно (ARL). Як мій син сказав би Duuuh.

Купити самий великий дисплей AD-Всі рекламодавці кажуть, що самий великий дисплей і отримає найбільшу кількість викликів. Проте дослідження показують, що оголошення, яке містить найбільш актуальну інформацію, яка споживач шукає, в зручному для читання форматі, отримають найбільшу кількість викликів незалежно від розміру. Витрачайте свої гроші на рекламних дизайн і копірайтінг замість жовтого простору сторінки оголошень, і ви можете скоротити витрати на рекламу на 50% і більше.

Процес кольоровий оголошення – Жовті сторінки відділу продажів принесе у прикладі оголошення для Вашого бізнесу, що схоже, що це прямо з журналу. На жаль, оголошень процесу колір додає 40% до вартості на чорному і жовті або кольору плями оголошення. Там немає ніяких доказів ні в одному дослідженні Жовтих Сторінок рекламних оголошень, що процес кольору збільшується дзвінки клієнтів.

Підприємства, які послідували моєю порадою вдалося скоротити свої витрати жовті сторінки на цілих 50%. Візьміть відповідальність за свою жовто сторінці програми і вивчити кожен пункт контракту.

Ніколи не дозволяйте Жовтий видавця дизайн сторінок вашого оголошення, тому що вони розробляють всі оголошення вашого конкурента. Кращий гроші ви зможете витратити в Жовтому реклами Сторінки для професійно розроблений оголошення. Пам’ятайте, кращий дизайн оголошення отримає найбільшу кількість викликів.