шрифтом і шрифтом магії фотографій для реклами

Якщо ви списку вниз основні елементи дизайну реклами картини, одну з наступних на лістинг після зображеннях тексту або друкарні. Тепер, стандартна друк картини реклама завжди буде важливою частиною його дизайну прихильні текстом і шрифтами.

Дуже важливо, щоб все це про це прекрасне перед відправкою дизайну на принтері картини реклами. Цей текст надає важливу інформацію, що картина кольорова реклама намагається висловити, і це повинно бути як благообразний наскільки це можливо для громадськості, щоб помітити це.

З цієї причини, якщо ви шукаєте хороші рекомендації про те, щоб створити свій власний шрифт або ваша друкарня виглядати покращилася, тут небагато шрифту і типографіки магії керівні принципи і прийоми, які ви хотіли б використовувати.

1. Отримання та встановлення безкоштовні шрифти – В даний час одним з кращих джерел для набору не безкоштовні шрифти на веб-браузера. Є 100 веб-сайтів, що там рекомендують безкоштовних завантажень з своїх баз даних шрифту. Ви можете просто отримати ці та встановити на своє дозвілля для вашого дизайну програми.

Просто вирішите, той, який ви вважаєте правильним для вашого дизайну картини реклами, завантажити його, і встановити його для розробки додатків. Наприклад: якщо ви бажаєте встановити останню шрифти для додатків Adobe, ви повинні просто завантажити шрифти True Type (TTF) файлів з Інтернету і скопіювати його в зазначений шлях C: \ Program Files \ Common Files \ Adobe \ Fonts \ папку. Потім ви повинні бути в змозі використати останню шрифту в колір конструкції зображення реклами.

2. Складаючи тіні слова – з точки зору спецефектів для себе шрифти, додавання ефектів тіні є однією з найбільш відомих. Тінь спецефектів в основному створити джерело світла і тіні, що листи майже напевно кинув при попаданні в цьому світі. Це хороший спеціальний ефект, якщо ви відчуваєте, як мати кілька ваших слів і текстів “вийти” піднімаючи їх у дизайні. У вас є альтернативний вибір зазвичай зміщення напрямку джерела світла, так що ви можете змінювати кути тіні по своєму смаку. Більшість програмного забезпечення для редагування фотографій, як Adobe Photoshop може зробити це за вас.

3. Додавання тривимірні спецефекти – Ви можете також використовувати кілька 3-мірні Спеціальні ефекти для ваших шрифтів. Спроба отримати функцію, яка рекомендує “вибивати” листи і слова так, що вони з’являються, як вони зроблені з кілька, як у 3D. Ці вставки, які дозволять вам кольору конструкції зображення реклами, яка явно відрізняється від тіней. Ваші листи будуть виглядати, як вони були формуется в зображення конструкції реклами.

4. Додавання текстур і наповнювачів – Шрифти можуть з’явитися великі а якщо ви додасте текстуру і наповнювачів. Цей спеціальний ефект головним чином наповнює тіло з ваших персонажів, щоб дати додатковий колір на них. Ці наповнювачі можуть створювати ваші листи здається, що вони були зроблені з кілька, як атлас, пір’я або постійним, як камінь і цегла. Складаючи, кілька наповнювача додасть колірних градієнтів в символів, зміна кольору, як слова і пропозиції викладені. Це прекрасний першокласний спеціальний ефект, якщо ви хочете створити спеціальні логотипи та заголовки в ваше зображення конструкції реклами.

Тепер ви отримаєте деякі ідеї, щоб ваша техніка магії, щоб отримати кращі шрифти при розробці макетів для кольорового друку картину реклами. Використання цих конструкцій розумно для вашого прибутку. Всього самого найкращого!