привабливим дизайном обов’язковим для вирішення кіоску

Інтерактивні кіоски отримали широке поширення у всіх аспектах сучасного життя. Від комп’ютерних кіосків в аеропортах, каталог кіоски на універмаги, галерея гіда в музеї мистецтва, інформаційних кіосків на жвавій вулиці в центрі міста, кіоски допомогти людям купити квитки, магазин для унікальних продуктів, дізнатися нову інформацію, планувати відпустку, подорожувати по Інтернету , і багато іншого.

Хоча ви, можливо, бачили їх всюди, ви можете бути здивовані, що саме інтерактивний кіоск. Вони вільно стоять комп’ютерні термінали призначені для суспільного споживання, які забезпечують собі варіант служби деяких моді; приклад кіоску, що більшість людей знайомі, є банкомат або банкомат.

Кіоски перетворення громадських місцях, в тому числі способами споживачі купують товари і методам обліку доступу до інформації. Один з найшвидших кіоску областей зростання є те, що самообслуговування виїзд. Багато покупців продуктових і інших роздрібних клієнтів сьогодні використовують каси самообслуговування кіоски, щоб прискорити виведення своїх торгових доручення.

Коли кіоск знаходиться на більш утилітарний боку, такі як банкомати або каси самообслуговування в місцевому господарському магазині, його елементи дизайну відповідають цієї функції. Ці інтерактивні кіоски зазвичай відображають їх буденному апеляцію стриманий, позбавлений фантазії візуальний дизайн.

Проте, хоча ці кіоски настільки широко поширені, вони, ймовірно, самий знайомий версія для багатьох людей, вони мають аналоги в розкішні готелі, художні галереї, міжнародні площ та інших місць, які вимагають набагато більш динамічною візуальної привабливості.
Давні правила продажів, а також у суміжних областях маркетингу та реклами, є Сім Правило друге. У ньому говориться, що у вас є сім секунд, щоб заінтригувати інтерес проходження покупець, сайт серфер, турист або будь що приїжджає на ваше оголошення, копії веб-сайтів, або іншу інформацію. Якщо ви не захопити їх увагу досить міцно в перші сім секунд, вони втратять інтерес і проходять мимо. Якщо ви попастися на очі, так довго, вони залишаться, щоб взяти в більше того, що ви повинні сказати.

Сім Друге правило справедливо для кіоску дизайн. Повороту голови дизайн можемо поставити “нічого собі” фактор, який займатиметься перехожих і зробити їх хочуть використовувати кіоск. Крім того, добре продумана кіоск дизайн буде відповідати його естетичні елементи в середовищі, в якій він знаходиться, що підвищують як свою привабливість і що простору.

На додаток до своєї естетичної привабливості, гарного дизайну кіоску ергономічна у його апаратної частини розміщення, беручи до уваги нормативні керівні принципи, такі як ADA (Закон про інвалідів) або UL (лабораторії). Конструкція повинна також мати інтуїтивно зрозумілий потоку в призначеному для користувача дизайн інтерфейсу, графіки на екрані має бути легко читаним і привабливим. За допомогою кіоску повинна бути зручною й легкою. Знову ж, якщо кіоск покровителем не можу зрозуміти це протягом семи секунд, він чи вона, швидше за все, рухатися далі. Як і у всіх комп’ютерних пристроїв, зручність для користувачів є ключовим чинником. Залежно від функціональності кіоски, додаткові проблемні області за участю приватного життя виникають. Якщо кіоск спроектована правильно Є багато речей, які можна зробити для того, приватна інформація залишається конфіденційною.

Коли кіоск дизайну ретельно продумані вони роблять зручним і ефективним додатки сучасному ландшафті. Коли кіосках також пропонують інтригуюче і збагачений елементами дизайну вони підвищують зовнішню привабливість їхнього середовища, а в деяких випадках піднятися на рівень сучасних скульптур.