настройка через інтернет-принтери

Коли люди думають про онлайн-друку, більшість побачить стандартизованих принти, шаблони для друку, майстри програми, а не багато налаштувань. Середа для онлайн принтерів, здається, обмежити налаштування Оскільки ви не можете бути насправді там з принтером, щоб сказати їм, що налаштований елемент дизайну ви хочете додати. Сказати вам правду, хоча, настройка через інтернет-принтери дуже легко зробити. Вам просто потрібно вказати точну річ, яку ви хочете налаштувати для онлайн принтера.

Якщо ви хочете знати, які саме речі, які ви можете налаштувати Хоча інтернет-принтерах, ось чотири простих прикладів.

1. Індивідуальні розміри – Тепер ви можете, напевно, бачили форму замовлення для друку на веб-сайті онлайн принтера. Зазвичай ці форми містять список, що випадає стандартних розмірів ви можете використовувати. Якщо інтернет-компанія друку ви вибрали досить добре, вони повинні насправді є багато варіантів з точки зору розмірів для кожного виду друкованої середовища. Ви можете вибрати з різних стандартних розмірів, що насправді має бути достатньо для цілей будь-якої людини. Таким чином, ви можете просто налаштувати розмірності з використанням однієї з менш використовували стандартні опції.

Якщо, однак, ви не бачите, у якому вимірі для друкованих видань, що вам потрібно, то ви повинні вибрати “Вибіркова”, що ці форми повинні забезпечити. Вам просто потрібно відправити електронною поштою або ваші вимоги щодо розмірів до принтера, як можна швидше, так що вони знають, що ваші потреби користувача онлайн роботу друку.

2. Індивідуальні конструктивні особливості – Для інших особливостей дизайну, такі як складні, перфорація, плетіння й інші пост-обробки і конструктивні особливості, більшість інтернет-принтерів, що насправді інтегрувати їх в порядок форму. Тільки подивіться через варіанти ретельно, і ви можете легко налаштувати такі речі, як техніці в’язання ви хочете, раз типів, які вам потрібно, і спеціальні робочі місця, такі як додавання перфорації, кишені, клеї і т.д. Ви не повинні навіть запитати, що саме ця функція так як вони, як правило, пояснюють, що до вас прямо на форми, що дозволяє дуже легко використовувати настроюються конструктивні особливості в онлайн-друку.

3. Завдання спеціальних матеріалів для друку – Вибір матеріалу варіанти онлайн-друку також легкою справою. Вам просто потрібно піти в правильну форму, щоб замовити те, що вам потрібно. Більшість людей в даний час намагаються друк на пластику, але ви можете вибрати практично все, що ви хочете з пластмас, хімічне покриття запасів паперу, ламіновані матеріали і навіть шкіри та дерева. Звичайно, не всі інтернет-компаній друку пропонуватиме ці спеціальні матеріали, так що вам буде потрібно, щоб знайти той може спеціально задовольнити його.

4. Визначення розподілу графіків і місця – і, нарешті, один з моїх улюблених варіантів настройки для онлайн-друку є доставка. Кілька інтернет-компаній друку фактично пропонують кур’єрські послуги. Так, наприклад, якщо вам потрібні відбитки піти в різних галузях по всій країні, ви можете налаштувати графіки поставок і місця свої дані доставки. Деякі з них можуть навіть зробити прямий поштовий маркетинг для вас, оскільки вони дійсно можуть доставити маркетингових матеріалів за багатьма адресами, на загальнодержавному або навіть національному масштабі. Так що якщо ви потрібні Індивідуальні графіки поставок в різних місцях, онлайн принтерів може реально допомогти вам у цьому.

Як ви можете бачити є багато індивідуальних варіантів ви можете вибрати в онлайн-друку. Таким чином, ви дійсно не повинні мати справу з тими старими традиційними принтерами, так як все, що потрібно налаштувати в Інтернеті.