користувача друковані рекламні парасольки

Рекламні парасольки стали важливим пунктом в рекламній арсеналі компанії. Вони враження на одержувача, їх функціональність і довгострокового використання.

Немає більше парасольок лише елементи корисності, використовується тільки, коли погода погана. Вони поступово стають модні аксесуари, як сумки, ремені, шарфи і взуття. З їх нетрадиційні форми, яскраві кольори і дизайну, вони порушують раніше обіймав поняття про те, що парасолька має бути. Відповідно з цією тенденцією, компанії роздають рекламні парасольки з привабливими, привабливі кольори, віддруковані з назвою компанії, логотип і навіть URL веб-сайту і слоган компанії.

Чому б не різко підвищити ефективність цих парасольок, отримуючи їх спеціально видрукувані у персоніфікованій формі? Тобто, отримати парасольку, зроблених спеціально для цільових одержувачів. Зрозуміло, що ця амбітна ідея призведе до зниження обсягу парасолька як рекламна продукція, але свою ефективність і цінність для яких він зроблений, істотно зросте.

Здоровий глузд і розсудливість говорить нам, що якщо подарунок персоніфікований це піднімає задоволення і радість одержувача різко. Застосувати той же принцип, щоб рекламні парасольки. Так само, як ви б не обтяжувати себе персоналізації подарунок, якщо це не для близького друга, компанія не буде виходити зі своїх спосіб персоналізувати це рекламна продукція, за винятком контактів на високому пріоритет або одержувачів. Деякі з них можуть бути:

1) Керівники підприємств – виконавчий директор компанії, яка постачає вашої компанії з вашим сировиною, може кваліфікуватися як одержувач особистих, замовлення друкованих парасольку. Отримати його прізвище надруковане на пологому парасольку і подарунок йому. Незважаючи на те, парасолька не буде мати назву вашої компанії на ньому, уявіть, пробіг, який ви отримали від виконавчої влади, яка носить його ім’я-друковані парасольку з радістю і гордістю.
2) Акціонери – Якщо ваша компанія представляє кожен акціонер з парасолькою ім’я надруковано на щорічних зборах акціонерів, акціонер стане лояльним акціонером на все життя.
3) працівників – це буде відмінним джерелом задоволення і гордості для співробітників, якщо їх роботодавець говорить їм, що вони мають намір і персоналізувати користувальницькі друку парасольку і попросіть кожного співробітника, що вони хотіли на їх парасолькою.

Довгострокові переваги персоналізації парасольку, однак обмежує сферу є, буде величезним.