Реклама повітряній кулі – Нехай Ваші оголошення торкнутися неба

Один з найтепліших радощів життя є дивитися на досить барвисті повітряні кулі літати в сонячному небі. Якщо ви хочете перевести чисте задоволення в прибуток і зробити назву вашої компанії парити над іншим, Реклама на повітряній кулі. Клієнт буде радий і назва вашої компанії буде вигравіруваний в його думці. Реклама повітряній кулі буде інноваційним поневолювач для ваших клієнтів і простий спосіб для вас, щоб досягти успіху.

Оголошення по радіо чи телебаченню губляться в шумі. Більшість людей роблять це на різні канали під час рекламних пауз. Ніякого задоволення не залишається з газетних оголошень або спливаючі вікна з Інтернету. Так що вийти зі сфери стоїчно оголошень і бути інноваційним, надути сферу клієнтів і прибуток з блискучою барвистої насос. Реклама повітряна куля, як правило, встановлюється на верхній частині або за межами будівельної компанії і показує логотипом Вашої компанії або бажані гасла в унікальному моди.

Переваги польоту оголошення

– Рекламуючи повітряна куля прикраса. Fly оголошення і подивитися, збільшення щільності руху потенційних покупців.

– Реклама повітряна куля є економічно ефективним, особливо для компаній з фондом обмеження. Це збереже ваш рекламний щит, оренді або вартості реклами.

– Можна застосувати впізнаваність бренду ефективно з барвистою літаючої компанії символ.

– Розмістити рекламу на повітряній кулі є візуальне задоволення це буде розважати клієнтом, і формують емоційний зв’язок між компанією і його.

– Це фотогенічною Таким чином граббер засобів масової інформації та PR доброзичливо.

– Форми і розмірів повітряних куль змінюватися і ви можете мати бажаних відтінків. Аеростати можуть бути налаштовані відповідно до переваг компанії. Вартість бізнесу обгортання використовуються в рекламних щитів або інших оголошень може бути збережений, так написання ліній оголошення на повітряній кулі буде набагато дешевше.

Реклама на кулях доступні в широкому діапазоні. Ви можете вибрати з

Холодне повітря надувні – Вони до 25 футів у висоту і ви можете підписати назву вашої компанії або налаштувати їх з собою стандартний логотип компанії. Після прив’язувати плоский повітряна куля просто прикріпити вентилятор, щоб зробити його живим. Ці надувні підходять для великого відкритого простору.

Гелій надувних – повітряні кулі в діапазоні від 7 до 30 футів. Прив’язаний до даху або землі і підвищити ваш повітряна куля. Ці дирижаблі можуть бути налаштовані відповідно з логотипом компанії.

Великий Гелій Дирижаблі – Привернути увагу з великим гелієвих куль. Створіть продажів похвалитися з великою літаючий оголошень зовні або всередині вашого роздріб.

Парад повітряних куль – реклама вашого бренду на паради з повітряними кулями призначено парадів.

Ви можете літати логотип Вашої компанії на вулицях, будівлях і ярмарках. Так що ваш бізнес літати високо і захопити ваших клієнтів з легким шармом польоту оголошення.