“Підвищити якість чи ставка $ 5,00, щоб активувати” – рішення для Google AdWords

Якщо ви коли-небудь робили кампанії Google Adwords, ви могли б зустріти це повідомлення для одного з ваших ключових слів у якому йдеться “якість Збільшення або ставка $ 5,00, щоб активувати”.

По-перше, давайте подивимося на причини для цього. Коли Google дивиться на будь-яке розміщення, він дивиться на релевантність (доречність сприймаються в даному випадку), як обговорювалося у попередніх розсилках маркетинг розуміння. Причина Ви отримали це повідомлення, що Google вважає, що ваша реклама не відносяться до ключових слів – так це деактивує цим ключовим словом. Те, що це повідомлення також сказати, що, якщо ви не знаєте, як використовувати Google Adwords, ви повинні платити в 5 разів більше, ніж необхідно. Так що ж ви робите?

чого не слід робити:
Google зробити стан від людей, які настільки жахливі, щоб їх оголошення показано за цим ключовим словом, що вони згодні з даною ціною. Це величезна помилка, і коштуватиме вам великих. Уявіть, що ваш ведучий вартість дорожчає в 5 разів по цьому ключовому слову!

Ось дві найкращі варіанти для Вас:

1.) Видаліть ключове слово з тієї кампанії, і помістити його в іншу групу оголошень, більш відповідні або зареєструватися рекламної кампанії групи, яка має ключове слово в заголовку. Це те, що ти повинен був зробити з самого початку – групу ключових слів, пов’язаних разом, щоб вони мають сенс.

Ось кілька прикладів:

• угруповання неправильний шлях – ключові слова, як домашнього бізнесу, заробляти гроші, онлайн-бізнесу, заробити гроші швидко з оголошенням, яке свідчить: “Зробити $ 20000 / міс від дому”. Проблема в тому, хоча оголошення може бути хорошим, ключові слова занадто різні і не збігаються оголошення, тому ваше оголошення буде деактивовано.

• ГРУППИРОВКА правильний шлях – правильний спосіб зробити це полягає у створенні 3 окремі групи оголошень для ключових слів вище і додайте відповідні, схожі ключові слова до неї, як це – домашнього бізнесу, домашній бізнес, бізнес з дому, і т.д. – Оголошення буде читати – “Кращий домашній бізнес” або “$ 1,000 / День бізнес-вдома” (деякі з ключових слів в назві)

Створити іншу групу оголошень для інших ключових слів, як – заробити гроші, заробити гроші з дому, заробити додаткові гроші, і т.д. Ваше оголошення буде включати в себе деякі, якщо не всі ключові слова в назві, як – “заробити гроші швидко”, “заробити гроші під час сну” “Заробити $ 3000 / День» та ін

Іншими словами, коли у вас є ключові слова, які відповідають вашому вибору слів, які у вашій рекламі, і ваші ключові слова з’являються в заголовок, ваше оголошення буде рідко відключена.

Ви тільки що здійснених дві речі … не тільки ви не повинні платити більш високу ціну, а, скоріше, ціни за клік впаде ще нижче, ніж, що ви заплатили, перш ніж вони просили вас збільшити ставку. Плюс ваші кнопку ставка ще вища, бо реклама є більш актуальним.

2.) Річ, яку ви можете зробити, це просто видалити ключове слово протягом декількох днів і поклав його назад вгору. Швидше за все, ви зможете повернутися до первісної ціни пропозицію.

У підсумку, Google винагородить вас за актуальність та буде стягувати з вас додаткову плату за спільність. Так, наступного разу, коли ви отримуєте це повідомлення, зробити розумну річ і технічне переозброєння вашої кампанії AdWords і не просто оплатити необхідний збільшення.

Ніколи не пропустіть жодного з наших «Маркетинг Інсайт” електронні журнали. Підпишіться зараз і повідомлять про це електронною поштою або RSS-канали.